Bialcon to firma hołdująca klasycznej elegancji, sprawdzonym wzorom i wysokiej jakości. Proponuje modę ready to wear, czyli gotową do noszenia. Czerń w ofercie Bialconu obecna jest od zawsze. Występuje pod każdą postacią – od stricte wieczorowej i koktajlowej, po codzienną, czyli komfort w dobrym stylu. W naszym artykule zaprezentujemy czarne perełki z jesienno-zimowej kolekcji marki Bialcon. Całą można obejrzeć, klikając  << TUTAJ >>.

Czerń wieczorową porą

Naturalnym środowiskiem czerni jest noc. Świetnie wygląda w stylizacjach na specjalne okazje, zarówno te bardzo wytworne, jak i koktajlowe. Bialcon w kolekcji jesień-zima 2016/17 proponuje czerń w trzech wieczorowych odsłonach: luźnej i dziewczęcej, zmysłowej w wężowy wzór oraz nowoczesnej ze złotymi lampasami. Wszystkie doskonale wpisują się w aktualne trendy.

2016_12_29_black_by_bialcon_01Sukienka z szarfą Bialcon >> Sukienka w wężowy wzór Bialcon >> Sukienka ze złotymi lampasami Bialcon >>

Elegancja do biura

Czerń to, obok szarości i granatu, jeden z najbardziej biznesowych kolorów. Do biura można z powodzeniem założyć czarny kostium, czarną marynarkę i małą czarną też. Ważne, by każdy z tych elementów był dość skromny – kojarzył się z profesjonalizmem. Projektanci Bialcon doskonale czują ten niuans. Proponują rzeczy stonowane i klasycznie eleganckie. Idealne dla kobiet sukcesu.

2016_12_29_black_by_bialcon_021. Żakiet Bialcon >> 2. Sukienka Bialcon >> 3. Marynarka Bialcon >>

Z klasą na co dzień

Czarne ubrania potrafią sprawić, że codzienność wydaje się ciekawsza. To zasługa tajemniczego charakteru tej najgłębszej z barw. Wystarczy spojrzeć na dzianinową sukienkę Bialconu lub lśniącą pikowaną kurtkę tej marki. Czerń fantastycznie prezentuje swoje walory na białym tle. Dlatego w towarzystwie rozkloszowanej spódnicy w kratę black & white zawsze zrobi wrażenie.

1. Sukienka Bialcon >> 2. Spódnica Bialcon >> 3. Kurtka Bialcon >>

tagged in Bialcon