Sukienki Bialcon

przez Balladine

Są miejsca, w których wygląd jest bez znaczenia – miejsce pracy z pewnością do nich nie należy. Oceniają nas nie tylko klienci, ale również inni pracownicy, konkurencja, partnerzy. Panuje tu zasada – Jak Cię widzą, tak Cię piszą. Odpowiedni ubiór ukazuje nie tylko pożądane cechy charakteru, ale również pomaga w zakomunikowaniu celów, ambicji oraz stylu pracy. Warto się postarać, aby wypaść najkorzystniej.

Bialcon sukienki i nie tylko

Ulubionym biznesowym modelem kobiet są jak zawsze niezawodne sukienki. Idealnie skrojone i dopasowane do figury potrafią być eleganckim i komfortowym elementem garderoby każdej kobiety. Sukienki Bialcon od lat słynną ze swojej wysokiej jakości materiałów oraz dużej różnorodności fasonów i właśnie dlatego cieszą się niezwykłą popularnością wśród wymagających klientek. Firma od lat projektuje ubrania dla kobiet ceniących prostotę i szyk. Doskonale odnajdują się w nich kobiety – liderki oraz Panie zaangażowane w życie społeczne, rozwój własnych pasji, aktywne mamy i kobiety dojrzałe.

Odpowiedni krój

Podczas wyboru sukienki biznesowej kluczowym elementem jest dobór stosownego kroju. Pamiętajmy, że klasyka nigdy nie przemija. Od lat modne są sukienki o fasonie prinsessy – czyli z rozkloszowanym dołem, oraz stylowe sukienki tzw. ołówkowe – zwężane ku dołowi. Zawsze dobrym rozwiązaniem jest zabudowany dekolt. Sukienki tego typu posiadają tzw. dekolt w łódkę, który dodaje sylwetce odpowiednich proporcji. Sukienki Bialcon to nie tylko klasyczne modele, ale również nowoczesne rozwiązania będące wariacją na temat współczesnego kostiumu biznesowego.

01

Sukienki Bialcon >>

Długość sukienki

Sukienki biznesowe muszą posiadać określoną długość. Modele nie mogą być ani za długie, ani za krótkie. Warto więc znaleźć złoty środek. Sukienki Bialcon szyte z myślą o kobietach sukcesu posiadają odpowiednią długość swoich projektów. Do biura, na konferencję lub ważne spotkanie należy wybrać sukienkę nie krótszą niż 3 cm ponad kolanami. Nie może być mowy o mini spódniczkach i skąpych sukienkach, które świadczą o nieprofesjonalnym wyglądzie.

Kolorystyka

Bezpieczną kolorystyką do biura są kolory stonowane jak odcienie szarości oraz granatu. Zdecydowanie unikaj krzykliwych, mocnych kolorów, które będą narzucać innym naszą pewność siebie, co może być źle odebrane. W pracy sprawdzi się niezawodne połączenie bieli i czerni. Sukienki Bialcon zaprojektowane zostały w szerokiej gamie kolorystycznej – od bieli, przez odcienie beżu, grafitu, granatu, ciemnej zieleni, błękitu, do klasycznej czerni.

02

 Sukienki Bialcon >>

Podobne posty

Zostaw komentarz