Marka Darksus wyróżnia się elegancją i klasycznym wzorem sukienek biznesowych. Projektantka marki Monika Howard stosuje złotą zasadę, wedle której w sukience najważniejsza jest kobieta, która ją nosi. Fasony sukienek mają prostą formę, która w subtelny sposób podkreśla kobiece atuty po to, żeby pokazać wyjątkowość kobiety i ją samą!
Stworzenie sukienki, która będzie doskonale leżeć na wysportowanej dziewczynie to żadne wyzwanie. Prawdziwy projektant powinien potrafić operować materiałem i kolorami w ten sposób, aby gotowy produkt był w stanie wyrzeźbić oczekiwany kształt sylwetki.

Sukienki_darksus_lepsze_od_skalpela_01. Sukienka Darksus >> 02. Sukienka Darksus >> 03. Sukienka Darksus >>

W poszczególnych modelach Darksus często wykorzystywany jest element pionowego pasa, który pełni kilka funkcji. Przede wszystkim wysmukla figurę. Po drugie, pas biegnący z przodu sukienki odwraca uwagę od krągłości, które chciałybyśmy czasem ukryć. Musicie uwierzyć nam na słowo. To działa! Natomiast kiedy pojawia się on z tyłu, nadaje stonowanej stylizacji odrobinę drapieżności. Przekonajcie się na własnej skórze!

Ubrania marki Darksus w Balladine >>

tagged in Darksus