Vito Vergelis: Święta i sylwester w stylu glamour

przez Balladine

Połyskujące materiały, cekiny, dżety, metaliczne nitki, kryształki, biżuteryjne wstawki… Wszystko, co lśni, będzie w tym sezonie świetnym modowym wyborem. Zima lubi połysk nie tylko ze względu na skojarzenia z iskrzącym się mrozem czy błyszczącymi soplami, ale także ze względu na Święta Bożego Narodzenia, zabawę sylwestrową oraz karnawał. Każda z tych okazji jest ostoją stylu glamour. Polska marka Vito Vergelis doskonale odczytuje potrzebę blasku, która towarzyszy wielu kobietom w świąteczne dni.

Sukienki na święta i sylwestra

Vito Vergelis to marka stworzona z myślą o eleganckich Polkach. A ponieważ elegancja, nigdy nie idzie w parze z ostentacją, sukienki Vito Vergelis doskonale pasują zarówno do Wigilii, jak i sylwestra. Nie mają głębokich dekoltów i nie są przesadnie krótkie, dlatego bez obaw o dobry smak, można założyć je na spotkanie w rodzinnym gronie. Pierwsza z wybranych przez nas sukienek srebrzyście lśni, drugą zdobi wzór ze złotej nici. Obie można zaliczyć do najmodniejszych sukienek sezonu. Trzecia – obszyta cekinami mała czarna – jest kwintesencją stylu glamour. To perfekcyjna kreacja na sylwestra.

2017_12_07_vito_vergelis_swieta_i_sylwester_01Sukienka przewiązywana szarfą >> Granatowa sukienka w złoty wzór >> Czarna sukienka z cekinów >>

Góra glamour

Vito Vergelis proponuje też wieczorową alternatywę dla sukienek. Są nią glamourowe bluzki. Pierwsze dwie to odpowiedniki przedstawionych wyżej sukienek. Obie są dość długie. W razie potrzeby można traktować je jak tuniki i przewiązywać w talii odpowiednio dobranym paskiem. Trzecią z wybranych przez nas bluzek zdobią wyszywane cekinami ukośne pasy. Każda z nich lśni i świetnie sprawdzi się w zestawieniu z dopasowanymi matowymi spodniami. W przypadku spódnic ołówkowych takie dłuższe bluzki warto wsunąć do środka, zwłaszcza gdy w ten sposób można podkreślić wcięcie w talii.

2017_12_07_vito_vergelis_swieta_i_sylwester_02Czarna bluzka z połyskującymi elementami >> Granatowa tunika ze złotym wzorem >> Granatowa tunika w pasy z cekinów >>

Całą kolekcję marki Vito Vergelis można obejrzeć na Balladine.com. Aby to zrobić, wystarczy kliknąć << TUTAJ >>.

Zostaw komentarz