9fashion Woman

przez Balladine

9fashion Woman to marka stworzona z rodzinnej pasji do krawiectwa i mody. Takiej, która w połączeniu z rodzinną atmosferą stworzoną wewnątrz struktur firmowych pozwala codziennie odczuwać zadowolenie i radość. Na chwilę obecną, firma sprzedaje swoje kolekcje w 39 krajach na 4 kontynentach i 750 sklepach na całym świecie.

9fashion Woman to kolekcje ubrań dla kobiet, które pragną wygody i przyjemności, czerpią radość z detali i podkreślają, ale nie narzucają swojej kobiecości.

Marka projektuje i szyje zgodnie z zasadą: „Lepiej odkryj ramię niż pokaż się nago oraz stawia na subtelne znaki kobiecości, a wszystkie ubrania są uszyte z najwyższej jakości materiałów. Najważniejsza jest jakość oraz przyjemność w noszeniu ubrań. 9fashion Woman daje przyjemność  dotyku dobrej i miękkiej tkaniny, szwy nie upijają i wszystko układa się swobodnie.

Prostota jest szczytem wyrafinowania – to jedno z haseł przewodnich marki. 9fashion Woman wydobywa piękno i sztukę z prostych form i pomysłów. Marka projektuje bez zbędnych udziwnień i bez nonszalancji w nagromadzeniu wszystkiego co da się pokazać w jednym ubraniu. Marka ma swój sposób myślenia i tworzenia, który wykorzystuje przy tworzeniu każdego ubrania.

Czym kieruję się 9fashion Woman przy projektowaniu ubrań?

Subtelne znaki kobiecości – podkreślanie kobiecości jako piękne tło życia, a nie jego cel.

Niedopowiedzenie – jest seksowniejsze niż przegadanie. Zasadę tę marka stosuje z ogromnym powodzeniem w życiu jak i w szyciu. Ubrania dyskretnie odkrywają ramiona.

Jeden akcent na raz – jeżeli koronka to nie falbana. Jeżeli dekolt to nie cekiny.

Detale – to one odróżniają zwykłe od niezwykłego oraz dobre od przeciętnego.

Idealne proporcje – w 9fashion Woman to nie wymiary modelki. Idealne proporcje to stosunek wygody do atrakcyjnego wyglądu. 1:1.

 

9fashion Woman

9fashion Woman >>

W sprzedaży Panie znajdą tuniki, bluzki, luźne spodnie oraz duży wybór sukienek. Oprócz 9fashion Woman, marka oferuję także swoją drugą linię ubrań – 9fashion Maternity dla kobiet w ciąży.

Zostaw komentarz