Dwa zwycięstwa Balladine w konkursie e-Commerce Polska awards 2018!

przez Balladine

Balladine już po raz szósty zostało nagrodzone w prestiżowym konkursie organizowanym przez Izbę Gospodarki Elektronicznej. Z uroczystej gali e-Commerce Polska awards 2018 przywieźliśmy aż dwie nagrody główne. Serdecznie dziękujemy zarówno szacownemu Jury, które przyznało nam laur zwycięstwa w kategorii „Przełamanie nieufności”, jak i naszym ukochanym Klientkom, które oddały swój głos na Obsługę Klienta Balladine.

Izba Gospodarki Elektronicznej (e-Izba) promuje liderów branży e-commerce w Polsce już od 2013 roku. W tym roku już po raz szósty zorganizowała konkurs e-Commerce Polska awards, aby uhonorować najlepsze podmioty w kategoriach: e-commerce, e-usługi oraz finanse. Balladine startuje w konkursach e-Commerce Polska awards od początku i zawsze wraca z trofeum. W tej edycji prezes firmy Aleksandra Jusis odebrała aż dwie statuetki. To nagrody główne w kategoriach: „Przełamanie nieufności” oraz „Najlepsza obsługa klienta”. Dzięki temu na koncie Balladine.com jest już 7 nagród głównych zdobytych w konkursach e-Commerce Polska awards.

Siódma nagroda główna dla Balladine

W pierwszym konkursie e-Commerce Polska awards w 2013 roku Balladine zdobyło nagrodę za przełamywanie nieufności. Jury doceniło to, że Balladine nie osiadło na laurach. Zadbaliśmy o to, by nasz sklep online był jeszcze lepszym miejscem nie tylko dla naszych stałych klientów, ale także dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z zakupami online.

W 2014 roku Balladine nagrodzono za najlepszy design. Wówczas jako jedni z pierwszych proponowaliśmy nowoczesny i intuicyjny layout zarówno w wersji desktop, jak i mobile. Nagrodę przyznano za świetnie zaprojektowaną stronę www oraz dopasowaną do niej wersję RWD, która do dziś umożliwia klientom wygodne zakupy za pomocą urządzeń mobilnych.

W 2015 oraz 2016 roku Balladine otrzymało nagrodę w kategorii „Najlepsza obsługa klienta”. Każda z tych nagród była przyznana głosami Klientów. Zaufanie i oddanie naszych Klientek jest dla nas najcenniejszym skarbem. Jesteśmy im szalenie wdzięczni nie tylko za każdy głos, ale też za to, że są z nami już od 5 lat (więcej o historii Balladine przeczytasz w artykule: 5 lat Balladine.com!).

Piątą nagrodę z rzędu przyznano nam za „Spójność we wszystkich kanałach sprzedaży”. Tym samym doceniono synergię między sklepem online Balladine.com, a salonami firmowymi Balladine w Warszawie, wśród których salon przy ul. Świętokrzyskiej 32 to największy showroom polskich marek w Centrum Warszawy. Więcej o tej nagrodzie można przeczytać w artykule: Nagroda dla Balladine.com.

Szóstą i siódmą nagrodę główną otrzymaliśmy w tym roku, w VI. Edycji konkursu, a dokładniej podczas Gali e-Commerce Polska awards 2018, która odbyła się 10.10.2018 roku w Warszawie.

Najlepsza Obsługa Klienta w Balladine.com

W 2018 roku Balladine.com już po raz trzeci otrzymało główną nagrodę konkursu w kategorii „Najlepsza Obsługa Klienta”. Ta nagroda jest tym cenniejsza, że właśnie w tym roku Biuro Obsługi Klienta Balladine.com przeszło dużą organizacyjną rewolucję, dzięki której obsługa odbywa się jeszcze szybciej, jeszcze sprawniej i jeszcze skuteczniej.

Bardzo dziękujemy naszym Klientkom, które razem z nami przetrwały okres zmian i doceniły nasze starania o to, by Balladine.com było wymarzonym miejscem modowych zakupów. Jesteśmy wdzięczni za wyrozumiałość, zaufanie i wszystkie oddane na nas głosy. Cieszymy się, że naszymi Klientkami i Klientami są tak wspaniałe osoby.

Obsługa Klienta Balladine to nie tylko konsultantki Biura Obsługi Klienta, które obsługują infolinię Balladine, odpowiadają na maile i wiadomości na chacie, służąc pomocą użytkowniczkom sklepu online. To także wykwalifikowana obsługa salonów firmowych Balladine w Warszawie – znakomite stylistki i doradczynie, które czekają w salonach przy ul. Świętokrzyskiej 32, w Galerii Ursynów oraz w stacji metra Kabaty.
Zwycięstwo w tej kategorii oraz wysokie statystyki Balladine.com na Opineo (99% klientek poleca nasz sklep, ocena 4.9 na 5) przekonują nas, by nie tylko z roku na rok, ale także z dnia na dzień stawać się coraz lepszym sklepem online. Zadowolenie, uśmiech i ciepłe słowa naszych Klientek zawsze są dla nas ogromną radością i satysfakcją.

Przełamujemy nieufność wobec zakupów online

Pierwszą nagrodę za przełamanie nieufności Balladine otrzymało już w 2013 roku. Po pięciu latach powtarzamy ten sukces. W 2018 roku strona Balladine.com została zoptymalizowana w ramach nowej architektury doświadczeń. Dlatego mimo iż działa od 2013 roku, w 2018 roku prezentuje zupełnie nową jakość. Dotyczy to zarówno kwestii formalnych, jak i po prostu poczucia, że zakupy w Balladine.com to czysta przyjemność.

Strona www.balladine.com jest w pełni dostosowana do obowiązujących przepisów, w tym RODO. Regulamin aktualizowany jest na bieżąco – posiada certyfikat dbałości o prawa klienta wystawiony przez Rzetelny Regulamin. Na stronie Balladine.com są też wszelkie informacje formalne, które rozwiewają wątpliwości osób nieufnych wobec zakupów online – regulamin, polityka prywatności, obowiązek informacyjny, jasna polityka zwrotów, adres, kontakt, a także zdobyte nagrody.

W ramach przebudowy architektury doświadczeń wprowadziliśmy wyższe standardy prezentacji oferty online. Zmiany objęły przede wszystkim sesje fotograficzne – zmieniliśmy rodzaje kadrów, wprowadziliśmy kadry lepiej pokazujące faktury materiałów oraz niuanse fasonów. Ponad 80% oferty prezentujemy na zdjęciach z własnych sesji, co w przypadku platformy multibrandowej jest rzeczą niespotykaną.

Dziękujemy jury e-Commerce Polska awards 2018 za dostrzeżenie naszego wkładu w przełamywanie nieufności wobec zakupów online tak wśród klientów, jak i niektórych polskich marek, które właśnie dzięki Balladine.com stawiają swoje pierwsze kroki w handlu elektronicznym.

Wszystkich, którzy nie znają jeszcze Balladine.com, serdecznie zapraszamy na zakupy. Gwarantujemy ofertę złożoną z najlepszych polskich marek, 50 zł rabatu za zapis do newslettera, dostawę i zwrot za 0 zł (przy założeniu realizacji zwrotu za pośrednictwem kuriera Balladine). Ponadto każdy może przystąpić do programu lojalnościowego Klub Balladine i otrzymać stały rabat (3%-15%) na nieprzecenione ubrania i dodatki. Jeśli mieszkasz w Warszawie lub okolicy, możesz też skorzystać z dostawy do wybranego salonu Balladine. Ten przy ulicy Świętokrzyskiej 32 to NAJWIĘKSZY showroom polskich marek w Centrum Warszawy.

Zostaw komentarz