Nagroda dla Balladine.com!

przez Balladine

9 listopada w Kinie Praha w Warszawie odbyła się Gala V edycji Konkursu e-Commerce Polska awards oraz II edycji Konkursu Osobowość Polskiej i Regionalnej Gospodarki Cyfrowej. Organizatorem tego corocznego wydarzenia jest Izba Gospodarki Elektronicznej. Do konkursu wpłynęło ponad 150 zgłoszeń, ale tylko 16 firm mogło otrzymać główne nagrody. Wyłoniono także Osobowości Polskiej i Regionalnej Gospodarki Cyfrowej. Jesteśmy dumni i wdzięczni, że wśród laureatów znalazło się Balladine. Listę wszystkich zwycięzców można znaleźć << TUTAJ >>. 

Znaczenie e-Commerce Polska awards

Coroczna Gala e-Commerce Polska awards to więcej niż konkurs. To wydarzenie wspierające e-biznes w Polsce oraz popularyzujące zakup produktów oraz usług przez Internet. W gronie laureatów znajdują się najlepsi, czyli firmy i osoby, które w sposób najbardziej efektywny i ze zrozumieniem dla potrzeb klientów rozwijają rynek e-Commerce, czyniąc go przystępnym, pełnym możliwości, ale także przyjaznym dla każdego, kto się z nim zetknie. – To oni wyznaczają kierunek dobrych praktyk i skutecznych działań, które mają znaczący wpływ na postęp cyfrowy w Polsce – podkreśliła Patrycja Sass-Staniszewska, Prezes Izby Gospodarki Elektronicznej, która otworzyła tegoroczną galę e-Commerce Polska awards. Dlatego zwycięstwo w którejkolwiek z nagradzanych kategorii oznacza sukces wszystkich – zarówno nagrodzonych firm, jak i ich klientów.

2017_11_10_nagroda_dla_balladine_01

Nagroda dla Balladine

W tym roku Balladine po raz kolejny znalazło się wśród najlepszych sklepów online na polskim rynku. To już piąta nagroda z rzędu, tym razem w kategorii „Spójność marki w różnych kanałach sprzedaży”. Brzmi skomplikowanie, ale sens tej nagrody trafia w naszą największą wartość, którą jest jak najlepsza obsługa klienta zarówno online, jak i w salonach firmowych Balladine. Nagrodę otrzymaliśmy dzięki wytężonej pracy całego zespołu – zarówno obsługi sklepu online, jak i salonów stacjonarnych. Jury doceniło spójność wizerunku budowanego przez Balladine jako e-sklepu przyjaznego dojrzałym kobietom i oferującego modne produkty renomowanych polskich marek.

2017_11_10_nagroda_dla_balladine_02

Spójni dla naszych Klientek

O spójności marki Balladine świadczy nie tylko logo z baletnicą, które symbolizuje naszą markę zarówno online, jak i offline. To także wspólna oferta oraz międzykanałowa komunikacja, dzięki której nasze Klientki są na bieżąco z nowościami i promocjami, bez względu na to, czy dokonują zakupów na Balladine.com czy w salonach firmowych. Wszystkie promocje dostępne online są też dostępne offline. Klientkom online udostępniamy nie tylko popularną opcję odbioru w sklepie stacjonarnym, ale też możliwość zamówienia rzeczy do salonu i zapłacenia za nią dopiero po przymierzeniu – wystarczy wybrać salon oraz opcję „płatność przy odbiorze”. Balladine umożliwia też konsultacje ze stylistami, którzy doradzają klientkom sklepów stacjonarnych w kwestiach modowych. Taką samą usługę można otrzymać też zdalnie – na infolinii dla Klientek sklepu online.

Dlatego też główna nagroda w konkursie e-Commerce Polska awards 2017 w kategorii „Spójność marki w różnych kanałach sprzedaży” jest dla Balladine wspaniałym zwieńczeniem wytężonej pracy nad budową sklepu, który jest przyjazny, zarówno w wersji online, jak i offline, ale też motywacją do dalszego działania.

Zostaw komentarz