Beż od stóp do głów

przez Balladine

Czy powinnaś postawić na beż?

W beżu dobrze będą wyglądały kobiety o ciepłej urodzie – takie, które mają ciemne oczy, a ich skóra jest lekko opalona i ma złotawy odcień. Niestety beż nie jest odpowiedni dla osób o zimnej karnacji – będą w nim wyglądały blado. Wyjątkiem jest bardzo jasny ton tego koloru, odcień kości słoniowej, który będzie pasował także paniom o alabastrowej cerze.

Inne_001a01. Sukienka Darksus >> 02. Żakiet Bialcon >> 03. Spódnica Bialcon >> 04. Sukienka Darksus >>

Dobierz kolor do okazji

Beżowy total look to dokonały pomysł na spacer, randkę lub spotkanie z przyjaciółką. Strój utrzymany w cielistej tonacji zestawiony z wyraźnym makijażem będzie wyglądał szykownie i kobieco. Taki outfit jednak nie jest uniwersalny. Nie sprawdzi się na biznesowym spotkaniu czy eleganckim, wieczornym wyjściu. Jest za delikatny na taką okazję i sprawi, że będziesz za mało wyrazista.

Biżuterię dobieraj z umiarem

Beżowa stylizacja zazwyczaj pięknie wygląda sama w sobie i nie wymaga dużej ilości biżuterii. Co więcej, wiele ubrań z najnowszych kolekcji zdobionych jest biżuteryjnymi dżetami, cekinami oraz ozdobną koronką, które stanowią wystarczającą ozdobę stroju. Jeśli jednak zdecydujesz się uzupełnić strój o błyskotki, zdecyduj się na te w ciepłych odcieniach, koniecznie ze złotem i miedzią.

Zostaw komentarz