Bomberki na lato 2017

przez Balladine

Sezon wiosna-lato 2017 to czas bomberek. Pojawiały się w wielu kolekcjach topowych domów mody, często jako pojedyncze egzemplarze (Lanvin), ale też w większych seriach. Młodzieżowe, kolorowe modele można znaleźć w kolekcji Marca Jacobca oraz Versace. Eleganckie bomberki ozdobione wzorami są ważnymi punktami kolekcji Custo Barcelona i Leonard Paris. Natomiast w gładkich, efektownych modelach wyspecjalizował się Emanuel Ungaro.

2017_06_23_bomberki_na_lato_2017_01Zdjęcia z pokazów pochodzą ze strony vogue.com

Bomberki na co dzień

Polskie marki na lato 2017 też proponują piękne bomberki. Śliczną kurtkę w różowo-błękitne kwiaty można znaleźć w ofercie Click na Balladine.com. Ta polska marka w aktualnej kolekcji proponuje też bomberkę w geometryczne wzory inspirowane azteckimi kilimami. Na geometryczne szlaczki postawiła też Tova. Bomberka tej marki jest najbliższa klasycznym wzorcom – wygląda sportowo, ma ozdobione paskami ściągacze przy szyi, mankietach i na dolnej krawędzi kurtki. W tych bomberkach można chodzić na co dzień, ale także do pracy (o ile nie obowiązuje w niej gładki dress code).

2017_06_23_bomberki_na_lato_2017_02Bomberka w kwiaty Click >> Bomberka w azteckie wzory Click >> Bomberka w krzyżykowy wzór Tova >>

Bomberki na specjalne okazje

Zdecydowanie najciekawszą bomberką w aktualnej ofercie Balladine.com jest ta z oferty marki Patrizia Aryton. Wyróżnia ją oryginalny fason z modnymi hiszpańskimi rękawami oraz nieprzemakalny nylonowy materiał. Świetnie wygląda w eleganckich stylizacjach. Mniej oryginalne, ale także szykowne modele prezentuje Rabarbar. Bomberkę z czarnego szyfonu można włączyć do wieczorowej stylizacji podobnie jak model z czarnej ażurowej tkaniny.

2017_06_23_bomberki_na_lato_2017_03Bomberka z hiszpańskim rękawem Patrizia Aryton >> Szyfonowa bomberka Rabarbar >> Ażurowa bomberka Rabarbar >>

Wszystkie zaprezentowane wyżej bomberki polskich marek dostępne są na Balladine.com w kategorii kurtki. Wystarczy kliknąć << TUTAJ >>, by znaleźć je w ofercie sklepu.

Zostaw komentarz