Ciepłe kurtki marki Lara Fabio

przez Balladine

Lara Fabio łączy południowy temperament i umiłowanie kolorów z iście skandynawską potrzebą utylitaryzmu. Te dwie filozofie spotkały się w połowie drogi – w Polsce. To właśnie tu powstała marka Lara Fabio, która wyspecjalizowała się w tworzeniu kolekcji na miarę potrzeb i możliwości Polek. A te wcale nie są małe. Wręcz przeciwnie – Polki lubią łączyć to, co klasyczne, z tym, co awangardowe. To dlatego kolekcje Lary Fabio w sprytny sposób przekładają globalne trendy na język mody użytkowej.

Modna objętość

W najnowszej kolekcji kurtek marki Lara Fabio nietrudno o odniesienia do mody na objętość, która w kolekcjach na jesień i zimę panuje już kolejny rok. Topowe marki z lubością sięgnęły po obfite puchowe kurtki jeszcze bardziej je „pompując” wypełnieniem. Piękny puchowy płaszcz w kolorze czarnym zaprojektował Kenzo, krótką szeroko pikowaną kurtkę proponuje Sacai, a bufiastą bomberkę w kolorze wina – Public School. W objętość poszły też modowe celebrytki. Dla marki Fenty x Puma obszerne puchowe kurtki zaprojektowała Rihanna. Pikowany zimowy płaszcz powstał też w wyniku kooperacji Gigi Hadid z Tommym Hilfigerem.

2017_10_11_cieple_kurki_marki_lara_fabio_01Zdjęcia z pokazów pochodzą ze strony vogue.com

Kurtki od Lary Fabio

W ten globalny kontekst Lara Fabio wpisuje się tak jak potrafi najlepiej, czyli z troską o funkcjonalność, wygodę i przystępne ceny. W kolekcji znajdziemy kurtki już za około 370 zł (najdroższe kosztują niecałe 500 zł). Wszystkie modele są watowane, co oznacza, że są bardzo ciepłe, a przy tym przyjazne alergikom. Ponieważ nie są wypełnione puchem, nie trzeba obawiać się o skubanie kurtki przed każdym wyjściem, ani o białawy nalot – charakterystyczny dla klasycznych puchówek.

2017_10_11_cieple_kurki_marki_lara_fabio_02
Pod względem kolorów kolekcja kurtek marki Lara Fabio świetnie wpisuje się w trendy dyktowane przez najlepszych. Czerwień to numer jeden sezonu (pisaliśmy o tym << TUTAJ >>), na czasie jest też brudny róż, mocny filet, lazurowy błękit i lśniący granat. To barwy dojrzałe, mocno oddziałujące na zmysły, a do tego praktyczne – ciemne odcienie skuteczniej tuszują zabrudzenia.

2017_10_11_cieple_kurki_marki_lara_fabio_03
Wszystkie kurtki marki Lara Fabio dostępne na Balladine.com można obejrzeć, klikając << TUTAJ >>. Każdej z nich warto przyjrzeć się bliżej – wzory stworzone dzięki pikowaniu nadają im niepowtarzalny charakter.

Zostaw komentarz