Dieta i trening – przygotuj się do wakacyjnych kreacji

przez Balladine

W trosce o sylwetkę

Wiosna to doskonały czas na dietę. Jeżeli chcesz zrzucić od kilku do kilkunastu kilogramów, skorzystaj z pomocy dietetyka, który dostosuje menu do potrzeb Twojego organizmu. Restrykcyjne diety znalezione w sieci stosuj rozważnie – możesz sobie nimi naprawdę zaszkodzić.
A może chcesz tylko dopracować sylwetkę? W takim przypadku późna wiosna to doskonały czas na wdrożenie w życie na nowo zdrowych upodobań żywieniowych. W sklepach pojawiają się już pierwsze warzywa ze szklarni, które są zdrowsze od tych dostępnych zimą. Możesz jeść je zapiekane, w formie sałatek lub pysznych warzywnych koktajli.

Dieta_i_trening_11Ćwicz z przyjemnością

Na co dzień jesteśmy bardzo zabiegane, próbując połączyć pracę z domowymi obowiązkami. W takich warunkach trudno zmobilizować się do treningów. A nic lepiej nie wymodeluje sylwetki niż regularne ćwiczenia.
Jeśli nie lubisz żmudnego powielania sekwencji przysiadów, pompek i wymachów, zdecyduj się na zajęcia, które pozwolą połączyć Ci trening z przyjemnością. Zumba, aqua aerobic czy spinning nie tylko przygotują Twoje ciało do letnich strojów, ale też pozwolą Ci odpocząć po stresującym dniu pracy i zrobić coś tylko dla siebie.

Zostaw komentarz