Dodaj sobie energii strojem!

przez Balladine

Różnokolorowa stylizacja często wyraża nie lada charakter i podkreśla radosną naturę danej osoby. Może też działać terapeutycznie. Ubieranie się w kolorowe rzeczy to swego rodzaju autosugestia. Zakładamy barwne stroje, by poczuć się lepiej, nabrać energii, a przynajmniej przekonać siebie i innych do tego, że mamy więcej powodów do radości niż do smutku. Jednak bez względu na motywacje psychologiczne, kolorowe ubrania są po prostu modne. Na topie są zarówno te inspirowane geometrią (np. Proenza Schouler), jak i naturą (np. Michael Kors, Tibi).

2017_05_04_dodaj_sobie_energii_strojem_01zdjęcia z pokazów pochodzą ze strony vogue.com

Sukienki zamiast cukierków

Często wystarczy założyć barwną sukienkę, przejrzeć się w lustrze i przećwiczyć kilka uśmiechów, by poczuć się lepiej. Różnokolorowe kreacje polskich marek, co prawda nie stronią od cukierkowych kolorów, ale od cukierków są o niebo zdrowsze. Przepiękną różową sukienkę w kwiaty można znaleźć w ofercie SU. To propozycja bardzo elegancka – sprawdzi się nawet przy okazji wystawnych uroczystości. Nieco mniej formalne są sukienki Bialconu oraz marki Jelonek. Pierwszej bliżej do arabskich ornamentów, drugą zdobią roztańczone trójkąty. Jedno jest pewne – każda z nich będzie dużym zastrzykiem pozytywnej energii.

2017_05_04_dodaj_sobie_energii_strojem_02Sukienka SU >> Sukienka Bialcon >> Sukienka Jelonek >>

Mocny element stylizacji

Jeśli na kolorowy total look nie jesteś jeszcze gotowa, postaw na jeden wzorzysty element. Może być nim na przykład denimowa bluzka Tovy w haftowane różowe kwiaty. Dobrą opcją jest też usiany tulipanami żakiet firmy Bialcon czy ozdobiona graficznymi wzorami bluzka Kumi (ta wprost tętni kolorami). Wspomniane rzeczy to bardzo wyraziste i charakterystyczne elementy ubioru, które wymagają gładkiej bazy. Wszystkie sprawdzą się zarówno w towarzystwie dopasowanych czarnych spodni, jak i casualowych dżinsów.

2017_05_04_dodaj_sobie_energii_strojem_03Żakiet Bialcon >> Bluzka Kumi >> Bluzka Tova >>

Kolorowy akcent

Eleganckie minimalistki nie przepadają za barwnymi printami, tęższe kobiety też raczej trudno namówić na efektowne wzory. Jeśli należysz do którejś z tych grup, spróbuj przekonać się do pojedynczego dodatku. Sprawi, że cały set nabierze wyrazu, będzie ciekawszy i radośniejszy. Kolorowe detale najłatwiej wprowadzić do stylizacji casualowych, które z natury są bardziej tolerancyjne. Wszelkie zestawy z dżinsami będą świetnie wyglądały z torbą Confashion. Natomiast baza złożona z gładkiej bluzki i sweterka nabierze charakteru dzięki wzorzystej apaszce. Te z Milanówka to tylko przykłady, więcej barwnych dodatków znajdziesz, klikając << TUTAJ >>.

2017_05_04_dodaj_sobie_energii_strojem_04Apaszka Jedwab Polski >> Torba Confashion >> Apaszka Jedwab Polski >>

Zostaw komentarz