Elegancko do biura z Kumi i Mũso

przez Balladine

Moda w biznesie to nie tylko strój, ale też ważny element gry negocjacyjnej – przewaga lub słabość. Dlatego też idąc do biura, warto mieć na sobie ubranie, który dodaje pewności siebie i buduje profesjonalny wizerunek. W formalnych okolicznościach najlepiej sprawdzają się klasyczne kostiumy, garsonki i garnitury. W tym temacie nie ma wyjątków nawet w przypadku takich marek jak Versace, Michael Kors Collection czy Cushnie et Ochs. W kolekcjach na wiosnę 2017 widać wyraźnie, że jeśli chcesz wyglądać w pracy poważnie i elegancko, wybierz ubrania białe lub granatowe.

2017_03_24_elegancko_do_biura_z_kumi_i_muso_01zdjęcia z pokazów pochodzą ze strony vogue.com

Kumi – formalny szyk

Marka Kumi do biznesowego granatu dorzuca też intensywny odcień niebieskiego. W tych kolorach oferuje kostium złożony z krótkiego żakietu i długich spodni w kant. Ten klasyczny fason zdobią metaliczne spinki, pod którymi ukryto zapięcia na napy. Alternatywą dla tego kobiecego garnituru jest jasnoszara garsonka złożona z pudełkowego żakietu oraz ołówkowej spódnicy. To strój nawiązujący do stylu Jackie Kennedy – kobiecy, skromny i szykowny. Polecamy go nie tylko osobom pracującym w biurach przedsiębiorstw, ale także w administracji.

2017_03_24_elegancko_do_biura_z_kumi_i_muso_02Granatowy żakiet Kumi >> Granatowe spodnie Kumi >> Szary żakiet Kumi >> Szara spódnica Kumi >> Kobaltowe spodnie Kumi >> Kobaltowy żakiet Kumi >>

Mũso – elegancka lekkość

W porównaniu do formalnych propozycji Kumi, oferta Mũso wydaje się być lżejsza. To zasługa nie tylko nowocześniejszych fasonów, ale także kolorów – kremowej bieli oraz jasnego błękitu. Ten ostatni reprezentowany jest przez niezwykle urokliwą garsonkę. Ta, dzięki wiązaniu w pasie, zyskała swobodniejszy, bardziej casualowy charakter niż jej odpowiedniczka z oferty Kumi. Mniej zobowiązujące są też kostiumy. W kolekcji Mũso znalazł się minimalistyczny model z krótkim żakietem i ze spodniami 7/8 w dwóch wariantach – granatowym oraz białym.

2017_03_24_elegancko_do_biura_z_kumi_i_muso_03Granatowy Żakiet Muso >> Granatowe spodnie Muso >> Błękitny żakiet Muso >> Błękitna spódnica Muso >> Kremowy żakiet Muso >> Kremowe spodnie Muso >>

Wszystkie przedstawione wyżej ubrania – zarówno te zagranicznych marek, jak i z ofert naszych rodzimych firm wpisują się w ogólnoświatowy trend postminimalizmu. To moda na stroje proste pod względem formy, ale funkcjonalne i miłe dla oka. Dlatego próżno wśród nich szukać typowego dla modowego minimalizmu oversize’u czy absolutnego wyzbycia się ozdobnych detali. Dzięki temu postminimalistyczne kostiumy, garnitury i garsonki nosi się z przyjemnością i satysfakcją.

Zostaw komentarz