Kolorowy strój na poprawę humoru

przez Monika Grzybek

Różnokolorowa stylizacja pomaga wyrazić własny charakter i podkreśla radosną naturę danej osoby. Może też działać terapeutycznie. Ubieranie się w kolorowe rzeczy to pewnego rodzaju kuracja. Zakładamy barwne stroje, by poczuć się lepiej, nabrać energii, a przynajmniej przekonać siebie i innych do tego, że mamy więcej powodów do radości niż do smutku. Jednak bez względu na indywidualne motywy, kolorowe ubrania są po prostu modne. W tym sezonie warto postawić na barwne stroje w geometryczne wzory. W sukience w pasy lub koszuli w zygzaki na pewno zwrócisz na siebie uwagę innych i wykażesz się znajomością najnowszych trendów.

Sukienka Fablu >> Koszula Sobora >> Sukienka Potis&Verso >>

Sukienki zamiast cukierków

Często wystarczy założyć barwną sukienkę, przejrzeć się w lustrze i przećwiczyć kilka uśmiechów, by poczuć się zdecydowanie lepiej. Różnokolorowe kreacje polskich marek, co prawda nie stronią od cukierkowych kolorów, ale od cukierków są o niebo zdrowsze. Możesz wybierać spośród wielu wzorów i kolorów. Stroje w energetycznych barwach mają w  swojej kolekcji takie marki jak: Metafora, Nuance czy Semper. Jednak bez względu na to, na jaki model cukierkowej sukienki się zdecydujesz, jedno jest pewne – każda będzie dużym zastrzykiem pozytywnej energii!

Sukienka Metafora >> Sukienka Nuance >> Sukienka Semper >>

Mocny element stylizacji

Jeśli na kolorowy total look nie jesteś jeszcze gotowa, postaw na jeden wzorzysty element lub gładką część garderoby, ale wyróżniającą się mocnym, soczystym kolorem. Możesz założyć spodnie we wzory lub koszulę w wielobarwne printy. Możesz też wybrać spódnicę czy marynarkę w intensywnym, czerwonym, pomarańczowym czy różowym kolorze. Przy mocnym kolorze góry dobierz stonowany dół, np. czarne spodnie lub casualowe jeansy. Przy wzorzystym dole zdecyduj się na jednobarwny, gładki T-shirt czy prostą bluzkę w delikatnym odcieniu.

Spódnica Click Fashion >> Marynarka Aggi >> Spodnie Samera >>

Kolorowy akcent

Eleganckie minimalistki nie przepadają za barwnymi printami, tęższe kobiety też raczej trudno namówić na efektowne wzory. Jeśli należysz do którejś z tych grup, spróbuj przekonać się do pojedynczego, ale wyjątkowo kolorowego dodatku. Sprawi, że cały set nabierze wyrazu, będzie ciekawszy i radośniejszy. Kolorowe detale najłatwiej wprowadzić do stylizacji casualowych, które z natury są bardziej tolerancyjne. Nie oznacza to jednak, że do stroju biurowego nie możesz dobrać barwnego dodatku. Wszelkie zestawy z dżinsami będą świetnie wyglądały w towarzystwie torebek w energetycznych kolorach. Natomiast elegancka baza nabierze charakteru dzięki niezwykle eleganckiej, jedwabnej apaszce w piękne, kolorowe wzory.

Szal Jedwab Polski >> Torebka Franco Bellucci >> Szal Patrizia Aryton >>

1 komentarz

Anonim 6 kwietnia 2019 - 10:13

pięknie!

Reply

Zostaw komentarz