Książki na lato

przez Balladine

W krainie kolibrów – Zofia Caspari

Pod hasłem Kraina Kolibrów kryje się latynoskie eldorado – Argentyna. Powieść opowiada o losach dwóch kobiet, które pod koniec XIX w poznają się na statku, który wiezie je do wyśnionego raju. Obydwie do końca nie wiedzą czego się spodziewać. Czy ich wyobrażenia będą zgodne z rzeczywistością. Jak potoczą się ich losy? Tego dowiecie się tylko sięgając po tę książkę. Możecie ją otrzymać gratis robiąc zakupy w Balladine.

Slow Fashion. Modowa rewolucja – Joanna Glogaza

Obowiązkowa pozycja, dla pań, które chciałyby uporać się z bałaganem w swojej szafie. Blogerka Joanna Glogaza, dzieli się własnymi doświadczeniami, bo jak przyznaje nie zawsze była wyznawczynią ubraniowego minimalizmu. Radzi jak skompletować prostą, spójną garderobę, która wybawi nas od odwiecznego, porannego problemu, kiedy to mimo przepełnionej szafy nie mamy się w co ubrać.

Ksiazki_na_lato

Malownicze. Tajemnica bzów – Magdalena Kordel

Jeśli lubicie tajemnice i intrygi rodzinne to doskonała książka dla Was. Akcja rozgrywa się w małym miasteczku w Sudetach, które jak się okazuje potrafi zapewnić równie ciekawe atrakcje, co wielkie metropolie. Gwarantujemy, że z przyjemnością zatoniesz w wykreowanym przez autorkę świecie i nie będziesz mogła oderwać się od przygód głównej bohaterki, która usiłuje rozwikłać zagadkę przekazywanego z pokolenia na pokolenie pierścienia.

Szczygieł – Donna Tartt

Miłośnicy sztuki z pewnością kojarzą obraz Carela Fabritiusa “Szczygieł”. Płótno posłużyło za inspirację do powieści pod tym samym tytułem. Historia zaczyna się w momencie, gdy obraz ten trafia do rąk nastoletniego chłopca. Znajduje on go w ruinach zniszczonego w zamachu muzeum. Wielkie dzieła i artyści ciągną za sobą także duże pieniądze. Sentymentalny dla bohatera obiekt (był to ulubiony obraz jego matki) staje się bardzo cennym przedmiotem dla handlarzy sztuki z czarnego rynku. Książka wciąga od pierwszej strony. Zdobyła uznanie międzynarodowych krytyków. Być może Wam tez się spodoba.

Zostaw komentarz