Kurtki na wiosnę

przez Balladine

O modzie na wiązane w pasie płaszcze pisaliśmy już na początku marca – w kategorii okryć to najmocniejszy trend sezonu. Jednak nieprawdą jest, że jeśli chcesz ubierać się na czasie, to musisz mieć trencz. Kolekcje prezentowane podczas fashion weeków, dają nadzieję także miłośniczkom parek, ramonesek i krótkich puchówek.

Kurtki sezonu

Parki ustąpiły w tym roku miejsca płaszczom. Jednak jeśli chcesz zainwestować w parkę, zwróć uwagę na tę w moro z oferty marki Rabarbar. Maskujący wzór pojawił się w wiosennych kolekcjach kilku topowych projektantów, m.in. Lutza Huellego oraz Marca Jacobsa. Podobnie jest ze skórzanymi kurteczkami – w tym sezonie królują wraz z modą na rockowe stylizacje. Ich tropem poszły tak kultowe brandy  jak Saint Laurent czy Ralf Lauren, a w Polsce – Ochnik. Wybór klasycznej czarnej ramoneski na pewno Ci się opłaci – pokazy lutowych tygodni mody podpowiadają, że takie kurtki będą modne także w sezonie jesień-zima 2017/18.

2017_03_13_kurtki_na_wiosne_01Parka Rabarbar >> Skórzana kurtka Ochnik >>

Kurtki przejściówki

Pierwsze wiosenne dni potrafią być bardzo chłodne. Dlatego jeśli jesteś zmarzluchem, zwróć uwagę na kurtki przejściówki. Do tej kategorii możemy zaliczyć zarówno dość cienkie kurtki puchowe, jak i krótkie płaszcze. Lekkie puchówki można znaleźć w ofertach takich polskich marek jak Ochnik, Bialcon i Rabarbar. Nam szczególnie podoba się propozycja z wiosennej kolekcji Ochnika, która przypomina nieco kamizelkę Vetements zaprezentowaną podczas Fashion Week w Paryżu. Równie ciepłą, ale nieco mniej sportową propozycją są krótkie żółte płaszcze marek Vito Vergelis oraz Emoi. W sam raz na Wielkanoc!

2017_03_13_kurtki_na_wiosne_02Kurtka z wełny Vito Vergelis >> Puchowa kurtka Ochnik >>

Więcej wiosennych kurtek prosto z ofert polskich marek znajdziesz, klikając << TUTAJ >>

1 komentarz

Anonim 16 lutego 2019 - 11:20

co to za “nowości” z 2017r?

Reply

Zostaw komentarz