Letnie wyprzedaże w Balladine

przez Balladine

Sukienki Click Fashion – 149 zł

Wyjątkowe kreacje z marki Click są teraz na wyciągnięcie ręki (promocja ważna do 19.07.2015 r.). W Balladine wszystkie modele sukienek, bez względu na cenę początkową, możesz mieć już za 149 zł! To okazja, która może się już więcej nie powtórzyć. W ofercie Click znajdziesz modne sukienki do pracy, kreacje wieczorowe oraz sportowe. Do wyboru masz ponad 65 stylowych modeli!

Letnie_wyprzedaze_w_Balladine01. Sukienka Click >> 02. Sukienka Click >> 03. Sukienka Click >> 04. Sukienka Click >> 05. Sukienka Click >>

Polskie marki nawet do 80% taniej

Wakacje to doskonały czas na uzupełnienie garderoby. Dlatego cały czas w naszym wirtualnym sklepie trwa wyjątkowa promocja, którą objętych jest ponad 1600 modnych modeli ubrań polskich marek, takich jak Bialcon, Metafora, Click czy Aryton. Specjalnie dla naszych Klientek obniżyliśmy ceny sukienek, bluzek, spodni, spódnic, żakietów i dodatków nawet o 80%. Z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie.

Letnie_wyprzedaze_w_Balladine_201. Spódnica Click >> 02. Bluzka Tova >> 03. Spódnica Potis & Verso >> 04. Tunika Duet Woman >> 05. Sukienka Modesta >>

Nie bój się zakupów

Obawiasz się, że zamówione sukienki nie spełnią Twoich oczekiwań? Nie martw się – w wirtualnym sklepie Balladine możesz liczyć na bezpieczne i przyjazne zakupy. W przypadku każdego z zamawianych towarów masz aż 30 dni na dokonanie bezpłatnego zwrotu. Dlatego bez obaw możesz wybrać i zamówić wszystko to, co wpadnie Ci w oko.
Nie chcesz przegapić żadnej z promocji Balladine? Zapraszamy do śledzenia naszego Facebooka.

Zostaw komentarz