Marka Con Duo – zachwyć się wzorem

przez Balladine

Nowe oblicze casualu i mody wizytowej

Con Duo to marka dla kobiet, które cenią sobie niepowtarzalny look. Jej oferta adresowana jest do kobiet w średnim wieku. Odzież zachwyca nie tylko designem, ale również doskonałym krojem i dopracowanymi wykończeniami. Wybierając ubrania od jej projektantów, możesz być pewna, że Twoja stylizacja z pewnością zostanie zauważona.

ConDuo01. Sukienka Con Duo >> 02. Sukienka Con Duo >> 03. Sukienka Con Duo >> 04. Sukienka Con Duo >> 05. Sukienka Con Duo >>

Kolekcja na lato 2015

Największym atutem letniej kolekcji Con Duo z pewnością są piękne sukienki bez rękawów, długości za kolano. Wiele modeli utrzymanych jest w klasycznym marynistycznym stylu, w którym dominują różnej grubości białe i niebieskie pasy. Możesz włożyć je do pracy, na spotkanie z przyjaciółką albo na wieczorną imprezę – wszystko zależy od dodatków, którymi uzupełnisz kreację. Doskonale sprawdzą się także podczas długich, letnich spacerów.

Targi Mody

Con Duo to marka, która prężnie działa w świecie mody. Stoiska jej projektantów możesz spotkać na targach mody. W ostatnim czasie kolekcję swojego autorstwa prezentowali oni m.in. podczas Łódzkich Targów Mody i w trakcie Targów Mody Fashion Fair Poznań 2014.
Już teraz niepowtarzane ubrania Con Duo znajdziesz w salonach i wirtualnym sklepie Balladine!

Zostaw komentarz