Marka Rabarbar

przez Balladine

Wartości marki Rabarbar

Polskie rzemiosło Niebanalne wzornictwo Powrót do korzeni Troska o środowisko naturalne Odniesienia do kultury i sztuki Kultywowanie tradycji rękodzielniczych

Marka Rabarbar została wprowadzona na rynek przez polską firmę Bialcon. Marka tworzy ubrania dla osób odważnych, gotowych na eksperymentalne i nieprzeciętne zestawienia. Główną inspiracją do tworzenia ubrań jest powrót do korzeni, tradycji ludowej, polskiego rzemiosła i rękodzieła. Wszystko przełożone jest na współczesny język mody, co nadaje ubraniom nowoczesnego charakteru. Sukienki Rabarbar przeznaczone są dla młodszych klientek. Teraz równocześnie zakupy mogą robić matki i córki, choć i dotąd tak bywało w Bialconie.

Sukienki Rabarbar

Sukienki Rabarbar >>

 Wśród oferty Rabarbaru znajdziemy mnóstwo koszulek z pomysłowymi nadrukami, które na pewno chętnie założymy pod marynarkę czy do jeansów. Marka przy tworzeniu kolekcji inspiruje się PRL-em i prostymi, kobiecymi fasonami, które są podkreślone deseniami z lat 60. i 70. – motywami geometrycznymi i roślinnymi. W ofercie marki znajdą się sukienki stylizowane na lata 60., które są krótkie i dziewczęce, podkreślą figurę i trzymają się najnowszych trendów. Dziewczyny, które swobodniej czują się w spódnicach niż w sukienkach także znajdą tu swoje typy.

 Bluzki Rabarbar

Bluzki Rabarbar >>

Zostaw komentarz