Miejskie podróże

przez Balladine

Wakacje, wakacje, gdzie te wakacje?

Ciągle nam do nich daleko, mimo że mamy już lato. Tygodniowa praca sprawia jednak, że czasami nie mamy czasu odpocząć ani zaplanować wakacji. Jednym ze sposobów na odreagowanie całotygodniowego stresu może być weekendowy wypad za miasto lub bardziej aktywnie, czyli wycieczka. Są to idealne sposoby aby odpocząć, mniej lub bardziej aktywnie.

City break – czyli modny wypad za miasto

City break, czyli wyjazdy weekendowe, to świetna alternatywa wypoczynku, dla osób które nie mogą sobie pozwolić na długi urlop. Dzięki tanim liniom lotniczym możemy niedrogo i szybko dostać się do różnych miast Europy. Takie krótkie wyjazdy pozwalają nam odpocząć od codzienności i sprawić, że poznajemy nowe miejsca na mapie. Niezbędne rzeczy na letnie wypady to przede wszystkim wygodne buty, zwiewne sukienki, spodenki i oczywiście duża, pakowna torba w którą spakujemy nie tylko przewodniki, ale także rzeczy, które obowiązkowo powinny znaleźć się w damskiej torebce.

Piknik za miastem

Dla wszystkich, którzy mają ochotę wsiąść na rower, udać się na wycieczkę i zorganizować piknik za miastem. Najlepiej wybrać się grupą znajomych lub tylko we dwoje i sprawić, aby weekendowy wypad naładował nas pozytywną energią na cały następny tydzień. A, że zaczęliśmy właśnie lato to idealny moment na organizację letnich wojaży.  Nie zapomnijcie o gazecie, książce i oczywiście dawce dobrego humoru, który jest niezbędny przy wypoczynku.

Miejskie podróże

Bluzki Rabarbar >> Spodnie Rabarbar >>Pojemna torba >>Lekkie sandałki >>

 

Zostaw komentarz