Niepozorne i stylowe

przez Balladine

Prostota jest szczytem wyrafinowania

Przeglądając blogi, magazyny modowe i najnowsze publikacje nie sposób jest nie zauważyć szerzącej się mody na minimalizm. Po kilkunastu latach niepohamowanego zachwytu nad łatwo dostępnymi ubraniami, przekładającego się na chaos w naszych szafach wreszcie zaczęliśmy podchodzić do mody nieco rozsądniej. Triumfy świecą też książki poświęcone francuskiemu stylowi bycia. Większość z nich serwuje nam nieco przerysowaną wizję idealnie zorganizowanej Francuzki, ale warto zwrócić uwagę na nakreślone w nich zasady ponadczasowego francuskiego szyku. Idealna szafa paryżanki nie pęka w szwach, nie ma w niej kolekcji butów na każdą okazję i miliona pudełek przepełnionych biżuterią. Składa się z bazowych, dobrych jakościowo elementów, które doskonale pasują do siebie nawzajem.

niepozorne_i_stylowe01. Koszula Duet Woman >> 02. Żakiet De Facto >> 03. Kardigan Aryton >> 04. Spodnie Aryton >> 05. Bluzka Potis & Verso >> 06. Sukienka Tova >>

Przemyślane dodatki

Prosta i zachowawcza stylizacja jest doskonałym tłem dla stylowych (ale nie efekciarskich!) dodatków. Niewielkie akcesoria są w stanie wyrazić więcej niż cały strój. Wiele nowo powstających marek doskonale zdaje sobie z tego sprawę i kieruje się właśnie tą dewizą. Przyjrzyjmy się dokładniej broszkom House of April. Niewielkie, kolorowe kokardki są czymś znacznie więcej niż zwykłą ozdóbką. Autorki nadają im imiona, traktując je niczym bliskie im osoby. Decydując się na broszkę House of April przygotuj się na serię pytań, jakie wywoła. Tak starannie zaprojektowany dodatek po prostu musi przyciągać uwagę. Zapytana o znaczenie broszki możesz posłużyć się dołączanym do niej cytatem, lub dorzucić do niego swój własny manifest.

niepozorne_i_stylowe201. Broszka House of April >> 02. Broszka House of April >> 03. Broszka House of April >> 04. Broszka House of April >>

niepozorne_i_stylowe3Bransoletka bransoletce nie równa

Miej też na względzie materiał z którego wykonana jest biżuteria. Na rynku nie brakuje producentów drobnych akcesoriów. Ich jakość pozostawia jednak wiele do życzenia. Wyjątkowość dostępnych w Balladine bransoletek marki „Korale Karola” polega na tym, że do produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne, półszlachetne kamienie. Wbrew pozorom dość łatwo jest ocenić jakiego rodzaju biżuterię nosisz. Uwierz nam, że jedna solidna bransoletka będzie wyglądać znacznie lepiej, niż rząd tych wykonanych z taniego plastiku. Warto o tym pamiętać, zwłaszcza jeśli chcesz być uważana za kobietę z klasą.

01. Bransoletka Korale Karola >> 02. Bransoletka Korale Karola >> 03. Bransoletka Korale Karola >>

Zostaw komentarz