Płaszcze damskie jesień zima 2015

przez Balladine

Wybierz ulubiony fason

W tym sezonie moda będzie sprzyjać wszystkim kobietom. Najważniejsza, podstawowa zasada dotycząca okryć wierzchnich: nosimy głównie płaszcze, a kurtki zostają na drugim planie. Na szczęście trendy nie definiują ściśle ich kroju. Modne płaszcze damskie na jesień i zimę 2015 to zarówno te o kroju trapezowym, jak i krótkie trencze, dyplomatki czy oversize’owe płaszcze przeciwdeszczowe.

najmodniejsze_plaszcze_na_jesien_31. Płaszcz Patrizia Aryton >> 2. Płaszcz Patrizia Aryton >> 3. Płaszcz Bialcon >> 4. Płaszcz TOK Collection >>

Kolorowa jesień

Czy widziałaś już w nowych katalogach jesień zima 2015 płaszcze damskie? Jeśli nie, to z pewnością zaskoczą Cię nowe kolory, które pojawiły się w modzie właśnie jesienią. Są nimi khaki oraz beż w odcieniu piasku pustyni. Oprócz nich będziemy nosiły dobrze znane z letnich kolekcji czerwienie, granaty i czerń.

najmodniejsze_plaszcze_na_jesien_21. Płaszcz Patrizia Aryton >> 2. Płaszcz TOK Collection >> 3. Płaszcz Patrizia Aryton >> 4. Płaszcz Muso >>

Futro i futerko

Moda tej jesieni z pewnością nie pozwoli Ci zmarznąć. Modne płaszcze damskie jesień zima 2015 to te wykonane z futra – sztucznego, w wyrazistych kolorach, a także naturalnego. Na topie są też futrzane wykończenia rękawów i kołnierza.
Najmodniejsze futrzane płaszcze damskie jesień zima 2015 to te w androgenicznym stylu, który zapoczątkowała sama Coco Chanel. Oprócz nich nosimy futra w barwne kolaże, np. wariacje z zielenią i fioletem, oraz futerka we wzory.
Piękne płaszcze damskie jesień zima 2015 znajdziesz w kolekcjach: Patrizia Aryton, TOK Collection, Muso i Bialcon.

Zostaw komentarz