Potęga minimalizmu

przez Balladine

Świat, który Cię otacza jest światem nadmiaru dóbr materialnych, możliwości, przedmiotów. Gromadzenie rzeczy nie stanowi jednak gwarancji podwyższonego zadowolenia z życia. Nadmiar posiadanych rzeczy wręcz przeciwnie, sprawia, że zapominamy o tym, co najbardziej istotnie i oddalamy się od samych siebie. Minimalizm okazuje się złotym środkiem do osiągnięcia harmonii i spokoju w życiu.
Czy pomyślałaś kiedyś, że w życiu jak w szafie, mniej znaczy więcej? Wiesz, że przekombinowane stylizacje częściej odwracają niż przyciągają wzrok. Nosisz więc na sobie materiały wysokiej jakości. Dbasz o to, aby kolory, które masz na sobie były spokojne, klasyczne i eleganckie. Takie też są Twoje codzienne stylizacje. Zakładasz sukienkę i wiesz, że wyglądasz w niej dobrze. Innego dnia zakładasz jeansy i dobierasz do nich elegancką i klasyczną bluzkę i wiesz, że nie ma lepszego rozwiązania modowego. Nie zakładasz na siebie miliona warstw, kolorów, wzorów i fasonów. Twoje stylizacje są stonowane, idealnie dobrane i tworzą spójną całość. Jeśli tak, to prawdopodobnie poznałaś już potęgę minimalizmu Wiesz też, że minimalizm to trudny orzech do zgryzienia i bardzo łatwo można go zniekształcić i zepsuć chociażby jednym, źle dobranym dodatkiem albo ubraniem. Uzupełniasz swoją szafę ubraniami przemyślanymi i wpisującymi się w Twój styl, nigdy przypadkowymi.

Inne_001

01. Sukienka Modesta >> 02. Sweter Cocoon >> 03. Sukienka Cocoon >> 04. Sweter Rabarbar >> 05. Sukienka Moda SU >>

Na stronie internetowej z polską modą online www.balladine.com znajdziesz ubrania takich marek jak Moda Su czy Modesta, które idealnie wpisują się w minimalistyczny styl. Daj się zainspirować i krocz dalej drogą minimalizmu w najlepszych ubraniach, przyciągając do siebie zazdrosne spojrzenia innych!

Zostaw komentarz