Promuj polską modę z Balladine!

przez Balladine

Dlaczego wybieranie produktów polskich marek jest odruchem patriotycznym? Ponieważ polskie firmy zatrudniają polskich pracowników, płacą składki do polskiego ZUS-u i odprowadzają podatki, które zasilają nasz Skarb Państwa. Co to oznacza w praktyce? Kupując polski produkt, dajesz miejsce pracy w naszym kraju, dokładasz się do emerytur i rent, dbasz o parki, budujesz drogi, dokładasz się do bezpłatnej opieki zdrowotnej… Niestety firmy i korporacje, które zarejestrowane są poza granicami naszego kraju, często unikają podatków lub płacą je symbolicznie, dzięki wszelkim lukom, kruczkom i po prostu możliwościom, które daje prawo i wolny rynek.

Polskie Balladine.com

Balladine to salony firmowe w Warszawie oraz sklep internetowy. Zarówno sama marka, jak i firma ją posiadająca, są w 100% polskie. Założone, finansowane, zarządzane i prowadzone przez Polaków. Co więcej, Balladine.com jest platformą multibrandową, która promuje polskie marki – tak renomowane jak Bialcon, Ochnik, Patrizia Aryton czy Duet Woman, ale też mniej znane, jak choćby Kumi i Mũso. Zdecydowana większość ubrań produkowana jest w Polsce i z polskich materiałów. Projekty tworzą polscy designerzy, a ubrania szyją polskie krawcowe i szwaczki. Nasze klientki też są Polkami, choć nie każda mieszka w Polsce. Nosząc ubrania polskich marek, promują nie tylko gospodarczy, ale i designerski patriotyzm. Dlatego codziennie, a dzisiaj serdeczniej niż zwykle, zapraszamy na Balladine.com. Promuj polską modę z Balladine!

Kolekcja biało-czerwona

Z okazji 11 listopada warto zajrzeć do biało-czerwonej kolekcji Balladine. Jaka jest? Piękna i różnorodna – jak nasz kraj, w  którym każdy znajdzie coś dla siebie. Zmysłowa i kobieca, ale też twardo stąpająca po ziemi – jak każda mądra dama. Znajdują się w niej produkty różnych polskich marek – wszystkie zgodne z najnowszymi modowymi trendami. Kolekcję w biało-czerwonych barwach znajdziecie, klikając << TUTAJ >>

blogSukienka L’ame de Femme >> Sukienka GaPa Fashion >>

Zostaw komentarz