Rozkloszowane spódnice

przez Balladine

Są modne już od lat 50. i każda kobieta z pewnością ma, albo chciałaby mieć taką w szafie, są wdzięczne i dziewczęce. O czym mowa? Oczywiście o rozkloszowanych spódnicach. Są one doskonałym rozwiązaniem dla każdej z nas, wystarczy umiejętnie dobrać poziom rozkloszowania, fason, długość oraz uzupełnić całość dodatkami.

Spodnice_004b01. Pasek Balladine >> 02. Spódnica Bialcon >> 03. Spódnica De Facto >> 04. Kolczyki 10 Decoart >> 05. Broszka House of April >>
06. Spódnica Bialcon >> 07. Spódnica Tova >> 08. Pasek Balladine >> 09. Bransoletka Lavaii >> 10. Spódnica Metafora >>

Magiczne właściwości i zalety takich spódnic

Modelują naszą sylwetkę i podkreślają talię, maskują większe uda, płaską pupę czy szerokie biodra. Sprawdzą się, zależnie od fasonu, zarówno w stylizacjach codziennych, które wybieramy na wyjścia na spacer czy po zakupy, jak i także w takich, które mamy na sobie podczas wieczornych albo ważnych spotkań.

Spodnice_00401. Spódnica Bialcon >> 02. Spódnica Potis & Verso >> 03. Spódnica Rabarbar >> 04. Spódnica De Facto >> 05. Spódnica Tova >>

Jak je dobrać

Rozkloszowane spódnice, aby mogły zalśnić pełnią blasku, powinny być umiejętnie dobrane. Oznacza to, że nie mogą opinać naszych bioder i w miarę możliwości powinny układać się w miarę luźno. Długość w przypadku wyboru rozkloszowanych spódnic jest bardzo ważna. Musimy ją dobrać tak, aby nie przecinała nas w miejscu, w którym nasze nogi są najszersze, bo wtedy podkreślimy to miejsce, a nie zamaskujemy. Buty, które zgodnie idą w parze z rozkloszowaną spódnicą nie powinny być płaskie, a już na pewno nie zapinane wokół kostki, bo takie rozwiązanie niepotrzebnie skróci nam nogi. Dobrze, gdyby rozkloszowana spódnica nie była zbyt obcisła i przylegała do ciała w okolicach talii. Pasuje ona do każdego typu sylwetki, a jej krój jest niezwykle kobiecy. Ma moc modelowania ciała i ukrywania jego mankamentów, a także podkreślania talii.
Warto pamiętać, że podstawową zasadą dobrego wyglądu jest wygoda i objawiający się wraz z nią uśmiech na naszej twarzy.

Zostaw komentarz