SOBORA – czołówka krawieckiej ligi mistrzów

przez Balladine

Klasyka na lato

W najnowszej letniej kolekcji marki dominują proste sukienki przed kolano. Zdobią je klasyczne, bardzo kobiece motywy: kwiaty i motyle. Nie brakuje też nasyconych kolorów, eleganckie sukienki w nasyconych odcieniach zieleni i czerwieni powinny spodobać się nawet stanowczym przeciwniczkom nasyconych barw. Warto też zwrócić uwagę na materiały z których wykonywane są sukienki. W przeważającej większości jest to naturalna bawełna i len. Latem to właśnie te tkaniny sprawdzają się najlepiej.

Sobora01. Sukienka Sobora >> 02. Sukienka Sobora >> 03. Sukienka Sobora >> 04. Sukienka Sobora >> 05. Sukienka Sobora >>

Korporacyjne standardy

Sobora bardzo często szyje ubrania na potrzeby znanych firm i korporacji. Swoje doświadczenie wykorzystuje przy tworzeniu kolekcji skierowanych, do kobiet, które choć nie mają służbowego mundurka zmuszone są do zachowania pewnych ubiorowych reguł. Klasyczne żakiety, ołówkowe spódnice, proste czarne i granatowe sukienki to klasyka biurowego dress codu. Jeśli i ty traktujesz ubiór jako inwestycję koniecznie zapoznaj się z nowościami, jakie proponuje ta doświadczona i profesjonalna marka.

Sobora_201. Koszula Sobora >> 02. Bluzka Sobora >> 03. Żakiet Sobora >> 04. Spodnie Sobora >>
05. Żakiet Sobora >> 06. Żakiet Sobora >> 07. Spódnica Sobora >>

Zostaw komentarz