Stylista Balladine o trendach na lato

przez Balladine

Styl boho i szalone lata 70-te

Luźny, nonszalancki styl boho jest modny niemal każdego lata, ale tym razem moda rodem z rockowych festiwali wraca z jeszcze większą siłą. Oprócz frędzli i etnicznych wzorów łatwo dostrzec jest wielki powrót dzwonów, które wyparły dominujące od kilku sezonów dopasowane rurki. To doskonała wiadomość dla pań, które nie mogą się pochwalić zbyt zgrabnymi nogami.

stylista_balladine_o_trendach_na_lato_4Emilio Pucci – Milan Fashion Week – Wiosna/Lato 2015

Cytrynowa żółcień

Żółty to bez wątpienia kolor lata 2015. Sukienki, żakiety, płaszcze w tym kolorze pojawiły się na pokazach największych domów mody i szturmem podbiły także letnią ofertę sieciowych sklepów. Jeśli nie jest to twój kolor zastanów się chociaż nad radosnymi, żółtymi dodatkami. Będą doskonale prezentować się na tle jasnych, letnich sukienek.

stylista_balladine_o_trendach_na_lato_2201. Sukienka Metafora >> 02. Spodnie Potis & Verso >> 03. Sukienka Semper >> 04. Sukienka Bialcon >> 05. Sukienka Lilu >>

Letni powiew z dalekiego wschodu

Jakiś czas temu, na blogu Balladine pojawiła się informacja o tegorocznej Met Gali. Motywem przewodnim wydarzenia była kultura Chin. Zaprezentowane na czerwonym dywanie kreacje nie mogły przejść bez echa. W ofercie wielu światowych i polskich producentów znajdziecie wiele modeli zainspirowanych azjatyckimi kimonami. Sukienki z kopertową górą to jeden z najmodniejszych fasonów sezonu wiosna-lato 2015. Nie trudno też natknąć się na dalekowschodnie napisy i ornamenty.

stylista_balladine_o_trendach_na_lato_301. Sukienka La Robe >> 02. Sukienka La Robe >> 03. Sukienka Metafora >> 04. Sukienka SU >> 05. Sukienka Bialcon >>

Siatka

Zmysłowe prześwity doskonale pasują nie tylko do wieczorowych kreacji. Nie muszą też zajmować całej powierzchni stroju. Wystarczająco efektowne mogą okazać się wykonane z siatki rękawy.

stylista_balladine_o_trendach_na_latoBalenciaga – Paris Fashion Week – Wiosna/Lato 2015

źródło zdjęć z pokazów: vogue.co.uk
zdjęcie główne: kampania promocyjna Balenciaga wiosna/lato 2015, modelka: Sasha Pivovarova, fotograf: Steven Klein

Zostaw komentarz