Sukienki – duże rozmiary też piękne

przez Balladine

W co ubrać kobiecą sylwetkę?

Pełniejsze kształty kobiet to ogromny atut, który należy podkreślać. Umożliwiają to sukienki w dużych rozmiarach, które stworzone zostały z myślą o paniach hojniej obdarzonych przez naturę. Producenci takich kreacji znają potrzeby klientek i tworzą dla nich stroje podkreślające atuty sylwetki i tuszujące jej mankamenty. Kreatorzy mody udowadniają, że sukienki i duże rozmiary idą w parze.

Sukienki + duże rozmiary = kobiecość!

Kluczem do sukcesu „ubrania” kobiecej sylwetki w sukienkę jest poznanie własnego ciała. Musimy wiedzieć co chcemy pokazać światu, a co przed nim ukryć. Jeśli Twoją mocną stroną jest biust – sięgaj po sukienki w dużych rozmiarach, które mają pokaźne dekolty. Uważasz, że masz zgrabne nogi? Nie zasłaniaj ich i wybieraj modele sukienek, które je wyeksponują. Wszystko to, co uznajesz za swoją słabą stronę – ukrywaj! Drapowania subtelnie przykryją wystający brzuszek, a baskinka zaokrągli biodra.

Sukienki_00101. Sukienka GaPa Fashion >> 02. Sukienka Moda SU >> 03. Sukienka Topsi >> 04. Sukienka GaPa Fashion >>

Postaw na kolor

Wybierając sukienki w dużych rozmiarach warto zwrócić uwagę na kolor. Mówi się, że czarny wyszczupla, ale w przypadku pań o pełniejszych kształtach to zasada wybierania kreacji w intensywnych barwach ma większe uzasadnienie. Intensywna fuksja, modny indygo czy śliwkowy fiolet będą odciągać uwagę od mankamentów figury i skupiać wzrok innych na ciekawym kolorze i fasonie, a nie tuszy. Takie kreacje oferują: Modesta, Bialcon czy Rabarbar, którzy projektują z myślą o nas – kobiecych kobietach!

Zostaw komentarz