Szale damskie

przez Balladine

Poznaj trendy

Oversizowe zimowe szale chowamy już do szafy! Wiosną modne będą zwiewne, jedwabne szale damskie w pastelowych kolorach, w modne geometryczne i kwiatowe wzory, a także w zwierzęce motywy. W tym sezonie unikaj ciężkiej, grunge’owej kraty. Możesz natomiast bez obaw postawić na frędzle w stylu etno lub błyszczące kolorowe dżety.

Polskie marki w Balladine

W Balladine znajdziesz szale damskie sprawdzonych polskich projektantów. Doskonałe do romantycznych wiosennych stylizacji będą szale marki Lusson. Firma ta przygotowała kolekcję dodatków w kobiece kwiatowe printy, modną pastelową kratkę i fantazyjne, baśniowe wzory. Oprócz nich w naszych sklepach dostaniesz nieco bardziej nawiązujące do klasyki szale damskie Lavaii oraz zwariowane graficzne propozycje od Invuu.

Inne_00101. Szal Lusson >> 02. Szal Lusson >> 03. Szal Lusson >> 04. Szal Lusson >>

Jak dobrać szal do stylizacji?

Wiosenne szale damskie to uniwersalny i wdzięczny dodatek, który możesz wykorzystać zarówno jako uzupełnienie stylizacji na szczególną okazję, jak i zwyczajnie zestawić z wiosennym płaszczem lub kurtką. Warto pamiętać o tym, że szal damski luźno zwisający z ramion wyszczupli i wysmukli sylwetkę. Natomiast ułożony artystycznie odwróci uwagę od zbyt pełnego biustu i, niestety, zaburzy proporcje figury. Dlatego na outfit z zawiązanym wokół szyi szalem powinny decydować się jedynie wysokie kobiety.

 

Zostaw komentarz