Szaro-różowa sukienka w kratkę – Aldona

przez Balladine

Szczegóły produktu

Należy zwrócić uwagę na zgodność sukienki z aktualnymi trendami. Wzór kratki jest teraz bardzo modny, a użyte kolory pochodzą z palety barw Pantone Color Institute. Delikatny róż jest jednym z odcieni roku, a szarość znajdziemy w zestawie jesiennym.
Sukienkę uszyto z tkaniny łączącej zalety bawełny i poliestru. Dzięki temu materiałowi świetnie się nosi, jest przyjazna dla skóry i trwała. Poliester gwarantuje odporność na blaknięcie, co w przypadku delikatnego różu jest bardzo ważne.
Z przodu, na linii sinusoidalnego szwu, znajdują się małe kieszonki. W razie potrzeby zmieści się w nich np. telefon komórkowy. Zapina się na kryty zamek, który umieszczono z tyłu.

  • Krój: z zaszewkami i kieszonkami
  • Rękaw: 3/4
  • Zapięcie: zamek błyskawiczny
  • Skład: 50% bawełna, 50% poliester

Zobacz więcej: Aldona / Sukienki

Ubrania marki Aldona mają pomóc kobietom w budowaniu profesjonalnego wizerunku. To dlatego oferowane fasony są bliskie klasyce. Mimo to Aldona ma swój własny styl – dość oficjalny, ale na czasie. Już na pierwszy rzut oka widać, że firma podąża za trendami – choćby na przykładzie kolorystyki najnowszej kolekcji. Co więcej, jej elementy pasują do siebie i można je dowolnie zestawiać.

Zostaw komentarz