Torebki z filcu

przez Balladine

Torebki z filcu skierowane są do osób, które cenią sobie oryginalność, nowoczesność i organiczne, ekologiczne materiały. Można je nosić niezależnie od okazji, a wśród wielu dostępnych wzorów i modeli bardzo łatwo znaleźć idealną torebkę dla siebie. Torby z filcu często produkowane są przez niezależnych projektantów i w przeciwieństwie do torebek dostępnych w sieciówkach duża część pracy wykonywana jest ręcznie. Masz dzięki temu gwarancję, że twoja torba będzie niepowtarzalna.

Torebki_002

Filc i ludowy haft – idealny duet

Do spopularyzowania filcu w Polsce przyczyniły się głównie siostry Małgorzata i Agnieszka Kotlonek – założycielki marki GOSHICO. To im zawdzięczamy połączenie tego materiału z folkowym wzornictwem, które nie zawsze wzbudzało pozytywne skojarzenia, szczególnie wśród młodszych kobiet. Zestawienie okazało się wyjątkowo udane i szybko podbiło serca polek. Obecnie firma znacznie poszerzyła swoją ofertę, ale torby z filcu zawsze będą jej znakiem rozpoznawczym. Wiele modeli możecie kupić za pośrednictwem Balladine.

Torebki_00101. Torba Goshico >> 02. Kuferek Goshico >> 03. Kufer Goshico >>

Zalety filcu

Wysokiej jakości filc jest bardzo wytrzymały, właśnie dlatego wykonuje się z niego torebki. Wbrew pozorom potrafi się on prezentować równie elegancko, jak skóra i nic nie stoi na przeszkodzie, aby torebkę z filcu zabrać ze sobą do pracy. Filc jest dość sztywny, dzięki czemu torebka zawsze zachowuje swój oryginalny kształt. W przypadku zabrudzenia torby wystarczy przetrzeć ją delikatnie ciepłą wodą z płynem do prania wełny.

Zostaw komentarz