Trzy pomysły na bardzo udany poranek

przez Balladine

Zdobądź energię na cały dzień

Za oknem ciemno i pada, a Ty nie masz ochoty wyjść spod ciepłej kołdry i stanąć przed codziennymi wyzwaniami? Kilka minut ćwiczeń pomoże zwalczyć poranny marazm. Wystarczy, że nastawisz budzik na nieco wcześniejszą godzinę. Gdy wstaniesz, otwórz okno i głęboko wdychając powietrze, przeprowadź krótką poranną rozgrzewkę. W ten sposób zadbasz o linię i przede wszystkim zyskasz energię i pozytywne nastawienie, które będzie towarzyszyło Ci przez cały dzień.

Oddaj się słodkiemu lenistwu

Każdy z nas potrzebuje wypoczynku. Leniwie spędzona w kapciach i szlafroku sobota raz na jakiś czas należy się każdemu. Wyśpij się, zjedz śniadanie w łóżku, a potem spędź ten dzień w towarzystwie ulubionych filmów i książek. Pamiętaj, że codzienne obowiązki i zakupy czasem mogą poczekać. Przecież życie jest po to, aby czerpać z niego przyjemność!

Zjedzcie wspólne śniadanie

Poranek to czas nerwów – kiedy się ze wszystkim spieszysz, by zdążyć do pracy, łatwo możesz się zirytować. Dlatego zastanów się nad tym, czy czasem nie warto poświęcić dodatkowego kwadransa na spokojne zjedzenie śniadania w rodzinnym gronie. Będzie to czas na spokojną rozmowę i przygotowanie się do wyzwań, które stawia przed Wami nowy dzień. Dzięki temu poranek, zamiast w stresie i pośpiechu, będzie przebiegał w miłej atmosferze.

Zostaw komentarz