Marka NÜ by Tokarska

przez Balladine

NÜ by Tokarska

To nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się marka, która powstała w 2010 roku. Jej znakiem rozpoznawczym są nowatorskie projekty, wysokogatunkowe tkaniny i perfekcyjne wykonanie. Cechuje ją kosmopolityzm, pochwała radości życia oraz szacunek dla stylu i ponadczasowej elegancji. Skierowana jest do świadomych kobiet, dla których moda to przede wszystkim zabawa formą i fakturą, przy jednoczesnym zachowaniu użyteczności modelu. Ubrania sygnowane przez markę NÜ wydobywają z kobiet to, co najpiękniejsze.

02

Ubrania NÜ by Tokarska >>

Twórczyni marki projektantka Agnieszka Tokarska, mówi o swoich kolekcjach: „Lubię projektować dla kobiet dojrzałych, ponieważ one wiedzą już, czego chcą, są świadome swej kobiecości i atutów. Potrafią docenić unikatowość ubrań, krótkie serie i wysoką jakość. Dla wielu kobiet bardzo ważna jest niepowtarzalność wzorów i fasonów. Chcą czuć się oryginalne i my, projektanci, im to zapewniamy.”

Wszystkie ubrania NÜ by Tokarska wydobywają atuty figury każdej kobiety, a ukrywają wszystkie mankamenty.

W swojej kolekcji marka oferuje przepiękne sukienki na co dzień, te bardziej eleganckie, spodnie, idealnie skrojone spódnice, a także jedwabne szale. Ubrania w większości są w stonowanych kolorach.

01

Ubrania NÜ by Tokarska >>

Zostaw komentarz