Vito Vergelis – ciepło najwyższej jakości

przez Balladine

Vito Vergelis to firma z tradycjami. Jej historia sięga 1955 roku. Właśnie wtedy zostały utworzone Zakłady Przemysłu Odzieżowego Moda z siedzibą we Wrocławiu. Przedsiębiorstwo zajmowało się szyciem odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej we własnych zakładach rozmieszczonych na terenie Dolnego Śląska. Z czasem zakłady przekształcono w spółkę, która od 2000 roku proponuje Polkom wysokogatunkowe ubrania pod ekskluzywną marką Vito Vergelis.

Ekskluzywne made in Poland

Vito Vergelis oferuje ubrania szyte w Polsce, ale na wysokim włoskim poziomie. Największym uznaniem cieszą się płaszcze tej marki. Cenione są za elegancki design, wysokiej jakości materiały i perfekcyjne wykończenie każdego detalu. Marka doceniana jest przez elity polskiego biznesu. Dowodem na to są choćby takie tytuły jak: Gazela Biznesu, Gepard Biznesu czy Diament miesięcznika „Forbes”. Uznanie prestiżowych gremiów uzyskuje nie tylko dynamicznie rozwijająca się firma, ale też tworzony przez nią design.

Płaszcze z najwyższej półki

Wystarczy spojrzeć na skład, by wiedzieć, że Vito Vergelis nie bez powodu nazywany jest marką ekskluzywną. Wysokie ceny płaszczy mają odzwierciedlenie w wysokiej jakości. Dla przykładu przepiękny granatowy płaszcz z szerokim wykładanym kołnierzem, który płynnie przechodzi w kaptur, został uszyty w 100% z wełny. I to nie byle jakiej! W składzie znajdujemy aż 70% wełny z alpaki. Wyróżniają ją nie tylko fantastyczne właściwości termiczne, ale też cudowna miękkość. Tym bardziej, warto skorzystać z wyprzedaży, na której ten płaszcz jest tańszy o 40%.

2017_02_09_vito_vergelis_011. Granatowy płaszcz >> 2. Beżowy płaszcz >> 3. Czarny płaszcz >>

Elegancja na co dzień

Na wyprzedaży w Balladine znajdują się też okrycia bardziej casualowe, ale nie mniej piękne. Vito Vergelis dedykuje je kobietom, które na co dzień chcą wyglądać wspaniale. Wśród płaszczy znalazła się dwuwarstwowa kurtka – świetna rzecz także na wiosnę, ponieważ z jej części wierzchniej można korzystać niezależnie. Na wyprzedaży jest już tańsza o 50%. Uwagę stylistów Balladine zwrócił też szary nowoczesny płaszcz. On także sprawdzi się w chłodne wiosenne dni – będzie też wspaniale pasował do wyjściowego wielkanocnego looku.

2017_02_09_vito_vergelis_021. Dwuwarstwowa kurtka >> 2. Szary płaszcz >> 3. Czarny płaszcz >>

Choć ceny katalogowe prezentowanych płaszczy startują od 1000 złotych, na wyprzedaży można je kupić od 40% do 60% taniej. Wszystkie modowe propozycje marki Vito Vergelis, są dostępne w salonach firmowych Balladine lub w sklepie internetowym << TUTAJ >>

Zostaw komentarz