Marka Cocarda

przez Balladine

W Balladine pojawiła się nowa marka biżuterii „Cocarda”.

COCARDA to nowoczesna marka biżuterii, która powstała z prawdziwej pasji do piękna i mody.

Biżuteria Cocarda

Projekty charakteryzują się oryginalnym i odważnym designem zgodnym z aktualnymi trendami w modzie i są dedykowane Kobietom, które lubią wyróżniać się z tłumu i cenią wysoką jakość wykonania.

Produkty COCARDA wykonywane są w Polsce, w krótkich, limitowanych seriach, a w ich produkcji większość procesów odbywa się ręcznie.

Do wyrobu produktów COCARDA  wykorzystywane są surowce i półprodukty najwyższej jakości, w tym m.in.:

  • włoskie skóry,
  • kryształy i perły Swarovskiego,
  • kamienie półszlachetne,
  • elementy srebrne oraz pozłacane,
  • włoskie okucia.

Do każdego zakupionego produktu COCARDA dołączony jest certyfikat ze szczegółowymi informacjami o gwarancji i wytycznymi dotyczącymi prawidłowego użytkowania biżuterii.

Najnowsza kolekcja bransoletek Cocarda to „PasteLOVE” sygnowana logiem „Made with Swarovski Elements”. Bransoletki PasteLOVE to połączenie radosnych pastelowych kolorów, eleganckiego wykończenia oraz uroczych zawieszek ze srebra i srebra pozłacanego.

Każda z bransoletek jest podwójnie zaplatana na dłoni , dodatkowo przyciąga wzrok dzięki wplecionym drobnym, kryształowym koralikom Swarovski.

 

Biżuteria Cocarda

 

 Bransoletka z zawieszką >> Bransoletka pleciona >> Bransoletka zaplatana >> Bransoletka zielona >> Bransoletka z przekładką >> Bransoletka pomarańczowa >>

 

Zostaw komentarz