Moda miejska

przez Balladine

Moda miejska otacza nas z każdej strony. Codziennie widujemy różnie ubrane osoby. Jedni spieszą się do pracy, a inny biegną na spotkanie ze znajomymi. Zawsze pojawia się jakaś okazja, by po prostu dobrze wyglądać.

Moda uliczna od dawna istnieje w świadomości projektantów. Trend ten od kilku sezonów utrzymuje się na wybiegach światowych domów mody takich jak Channel czy niektórych polskich projektantów, np. u Roberta Kupisza. Street style to moda, gdzie nie obowiązuje jeden styl. Każdy dobiera ubrania oraz dodatki tak, aby jak najlepiej wyrazić siebie. Ulica inspiruje, trendy mieszają się, więc nie musimy obawiać się, że będziemy wyglądać niemodnie. Pamiętajmy także, że bardzo ważna jest wygoda. To czas, kiedy wychodzimy z pracy i nie musimy mieć na sobie koszuli i dopasowanej marynarki, powinnyśmy czuć się komfortowo.

Moda miejska to luz i kolory. W street style ludzie bardzo często chcą przykuć czyjąś uwagę, np. wyróżniającymi się dodatkami. Może to być duża torba, ekstrawagancka biżuteria lub po prostu duże okulary przeciwsłoneczne. Inspiracje znajdują się dookoła nas w przestrzeni miejskiej. Bardzo szybko możemy wytropić zbliżające się trendy, a nawet sami je kreować!

Projektanci mody bardzo często korzystają z materiału dostarczanego przez polujących w dużych miastach tzw. fashion hunterów.

W ostatnim czasie bardzo modne zrobiło się łączenie stylów. Mamy na myśli tutaj np. połączenie eleganckich spodni, ołówkowej spódnicy ze sportowym obuwiem.

Nie bójcie się łączyć stylów!

1.Żakiet Bialcon >> 2.Spodnie czerwone Click >> 3.Kolczyki Cocarda >> 4.Bluzka Bialcon >> 5.Torebki Goshico

Zostaw komentarz