Dodatki na różne okazje

przez Balladine

Jedne kobiety są wielbicielkami toreb, drugie miłośniczkami butów, a jeszcze inne kolekcjonerkami biżuterii. Codzienny zestaw można podkreślić oryginalnymi dodatkami. Warto na nadchodzący sezon zaopatrzyć się więc w wygodne szpilki, płaskie sandałki, modne bransoletki oraz ciekawe torebki.

Przygotowaliśmy dla Was dwa zestawy z dodatkami na różne okazje. Jeden biurowy z obowiązującym dress code’m, a drugi typowo letni.

Biznesowy dress code

Biurowa elegancja zobowiązuje, nie musi być natomiast nudna, lecz może iść w parze z najnowszymi letnimi trendami. Dobrze będzie wyglądać na ręce zegarek w klasycznym stylu – bez świecących dodatków i odblaskowych kolorów. Może to być też drobna biżuteria – na przykład perełki, delikatne bransoletki lub małe wisiorki. Przy czym musi być to biżuteria mała i nie rzucająca się zbytnio w oczy.

Dress code
Kopertówka Balladine >> Bransoletka Cocarda >> Bransoletka Cocarda >> Buty Nessi >>

 

Letni relaks

Kiedy nie musimy zakładać wysokich obcasów i możemy pozwolić sobie na płaskie obuwie warto zadbać o wygodę naszych stóp. Sandały lub wygodne baleriny będą idealnym rozwiązaniem na letnie wyjście z przyjaciółmi, zakupy… Do tego możemy dołączyć duża torbę na nasze wszystkie niezbędniki. W związku z tym, że lato trwa, obowiązkowo powinnyśmy zakładać kolorową biżuterię. Wtedy cała stylizacja nabierze świeżego i letniego wyrazu.

Letni relaks
Torebki Farbotka >> Kolczyki Cocarda >> Torebka Balladine >> Bransoletka Cocarda >> Bransoletka Cocarda >>

Zostaw komentarz