Kopertówka

przez Balladine

Kopertówka jako dodatek do wieczorowych kreacji pojawił się w latach 40-tych XX wieku. Od tego czasu małe torebki bez paska weszły na stałe do damskiej mody. W dzisiejszych czasach tego typu torebka może mieć różną wielkość. Większość z nich jest bardzo małych rozmiarów i mieści niewiele. Są również takie modele XXL, które wyglądają jak klasyczne kopertówki, ale są w dużo większych rozmiarach.

Jak to jest z kopertówkami? Uwielbiamy je, czy nienawidzimy, ze względu na to, że niewiele się do nich zmieści?

Nie od dziś wiadomo, że my kobiety nie lubimy małych torebek. Najwięcej rzeczy (w tym oczywiście mniej i bardziej przydatnych na co dzień) znajdzie się w wielkiej torebce, najlepiej typu worek, żeby faktycznie ‘upchać’ jak najwięcej rzeczy. Taka już nasza natura. Tutaj pojawia się istotne pytanie – czy na wieczorne przyjęcie lub wyjście do teatru wypada zabrać ze sobą dużą torebkę? Odpowiadamy stanowczo – nie! Każda kobieta powinna mieć przynajmniej dwie różne kopertówki w swojej garderobie.

Kopertówka

Jak i z czym nosić kopertówkę?

Kopertówka to niezwykła torebka, która z pewnością przyda się każdej kobiecie. Pomimo niedużego rozmiaru z łatwością pomieści ona wszystkie najbardziej potrzebne rzeczy takie jak mały portfel, telefon, czy najczęściej używany kosmetyk. Ten rodzaj torebki bardzo łatwo dobrać do innych elementów garderoby, a dzięki swoim małym rozmiarom jest to jedna z najbardziej uniwersalnych torebek.

Kopertówki można nosić na różne sposoby. Kobiety w ostatnim czasie pokochały je nie tylko na wieczorowe wyjścia, ale także na co dzień. Jedną z propozycji w obecnym sezonie jest noszenie ich do tzw. total looku, czyli do ubrań i dodatków w tych samych kolorach, dzięki czemu stworzymy monochromatyczną stylizację. Dla chcących wyróżnić się z tłumu proponujemy zestawienia kontrastowe, na przykład sukienka w ciemnym kolorze z jasną, pastelową kopertówką. Z kolei bardzo modna w tym sezonie krata świetnie będzie prezentować się z torebką w mocnym, soczystym odcieniu czerwieni.

Kopertówka

Kopertówka Balladine >>

Zostaw komentarz