Chusta – modny dodatek

przez Balladine

Zarówno szal i chusta stanowią idealny dodatek i uzupełnienie stroju na jesień. Kiedyś, kobiety zakładały je tylko i wyłącznie, gdy chciały ochronić się przed zimnem. Dziś jest już zupełnie inaczej – chusty stały się modnym i uniwersalnym dodatkiem, który może zmienić charakter całej stylizacji.

W stroju kobiety bardzo ważne są dodatki, dlatego jeśli szukacie odpowiedniego szalu lub chusty, warto postawić na jakość, ponieważ tylko starannie wykonana z dobrej jakości materiału zapewni odpowiedni efekt.

Chusta daje nie tylko ciepło, ale bardzo często zastąpuje biżuterię, a w odpowiednim kolorze potrafi przełamać klasyczną kolorystykę ubioru. Bardzo dobrze pasuje również jako uzupełnienie stroju biurowego, gdzie wymagany jest dress code.

Chusty
Chusty i szaliki>>

Do czego pasuje chusta?

Piękna chusta lub szal to bardzo dobra inwestycja i dodatek na lata. Klasyczne długie szaliki można wiązać na węzeł i przerzucić przez ramiona tak, aby pasowały do żakietu, czy swetra. Z kolei piękne, kolorowe, jedwabne chusty i szale dodadzą energii i ochronią przed chłodem.

Uwaga! Jeśli obejmujecie wysokie stanowisko w pracy i bardzo ważne jest, aby rozmówcy skupiali na Tobie uwagę, chusta na szyi w intensywnym kolorze to świetne rozwiązanie. Taki dodatek bardzo dobrze koncentruje uwagę rozmówcy na Twojej twarzy.

Chusta podkreśli urok sukienki, doda także szyku eleganckim koszulom. Bardzo ważne są  jednak różne barwy i desenie, a ich zadaniem jest ożywić i podkreślić ubiór kobiety. To zdecydowanie obowiązkowy element garderoby na jesień.

Chusty

Jedwabny komin we wzory NÜ by Tokarska >>

 

Zostaw komentarz