Lady Business Club

przez Balladine

Wieczór Biznesowy z Lady Business Club w Sopocie

„Wizerunek i marka kobiety biznesu w sieci i w realu”

 

W poniedziałek 22 września br. Balladine było jednym z partnerów spotkania dla kobiet biznesu organizowanego przez Lady Business Club. Spotkanie miało miejsce w Sopocie w Hotelu Haffner.

Podczas spotkania Panie mogły zobaczyć jak stworzyć wizerunek osoby harmonijnej, uporządkowanej poprzez stylizacje wyglądu, dowiedzieć się jakie dodatki mówią o profesjonalizmie i sukcesie. Wszystkie Panie, które uczestniczyły w wieczorze biznesowym miały także okazję zaplanować własny niezbędnik Kobiety z Klasą, na każdą okazję biznesową i towarzyską.

Jednym z punktów spotkania był wizerunek kobiety biznesu na co dzień. Tutaj cennych wskazówek i rad Paniom udzielił Stylista Balladine Jarek Łęski, który od lat związany jest ze światem mody. Podczas spotkania opowiadał o najnowszych trendach w modzie, a także doradzał uczestniczkom spotkania jak się ubierać, a czego unikać

Lady Business

Stylista Jarek Łęski na co dzień z ramienia firmy Balladine stylizuje właścicielki firm, menadżerki korporacji oraz udziela porad i wskazówek w zakresie stylizacji każdej kobiecie, która chce skorzystać z jego wsparcia. Stylizacje mają miejsce w salonie Balladine przy ul. Świętokrzyskiej 32 w Warszawie.

Wieczór Biznesowy z Lady Business Club był także niepowtarzalną okazją do budowania relacji, jak i miłego spędzenia czasu w gronie wybranych osób, prowadzących własny biznes. Była to dawka praktycznej wiedzy z zakresu promocji firmy, budowania marki, wizerunku oraz budowania własnej przewagi ma rynku.
Firma Balladine miała okazję ubrać prowadzące spotkanie Panie oraz pomysłodawczynie Lady Business Club.

Lady Business

 

Zostaw komentarz