Modne koszule damskie

przez Balladine

Ładna, elegancka i dobrze wytaliowana koszula to jedna z rzeczy, która obowiązkowo powinna znaleźć się w garderobie każdej kobiety. Jedne biznesowe, a drugie bardziej eleganckie. Wszystko zależy od miejsca i sposobu ubioru, który tam panuje.

Koszule biznesowe

Często w pracy obowiązuje nas dress code i bardzo ważne jest to jak wyglądamy, w szczególności, gdy mamy bezpośredni kontakt z klientem. Wiele kobiet nie zawsze do końca wie czy konkretna koszula jest odpowiednia do biura czy nie. Musimy pamiętać o jej ważnych elementach, czyli przede wszystkim fasonie i kolorze. Koszula typowo korporacyjna zazwyczaj powinna mieć długi rękaw i być w stonowanym, jasnym kolorze. Mowa tutaj o bieli, beżu, jasnym niebieskim… Poza tym jak to na koszulę biznesową przystało, powinna być dobrze wytaliowana, ale niezbyt opięta.

koszuli1

Koszule >>

Koszule eleganckie

Czasami pojawiają się sytuacje lub wydarzenia na które mamy ochotę lub po prostu wypada ubrać się elegancko. Wtedy możemy sięgnąć po sukienkę lub wybrać zestaw składający się z eleganckiej koszuli spodni lub spódnicy. Elegancka koszula nie zawsze musi być biała. Ważne jest, żeby wyglądać w niej gustownie i stylowo. Gdy wybieramy się na przyjęcie, możemy założyć koszulę z krótkim rękawem, która idealnie będzie komponować się ze spódnicą ołówkową lub spodniami.

koszuli2

Koszule >>

1 komentarz

Adamik 6 sierpnia 2014 - 08:27

Uch, niebieska koszula do pracy to niemal jak mundur, chociaż zgodnie z tradycją “niebieskiego kołnierzyka”. Szkoda że nie ma więcej odwagi, żeby trochę zaryzykować, może delikatny róż?

Reply

Zostaw komentarz