Black Week na Balladine.com

przez Balladine

24 listopada 2017 roku przypada Black Friday, czyli Czarny Piątek – tradycyjnie, zwłaszcza na Zachodzie, to dzień najgorętszych promocji przed Świętami Bożego Narodzenia. W świecie zakupów przez Internet Black Friday często rozciąga się także na poprzedzające go dni i przybiera miano Black Week – Czarny Tydzień. Choć czarny, nie wiąże się ze smutkiem. W tym przypadku czerń symbolizuje głębokie przeceny oraz luksusowe marki, których produkty, w czasie Black Week, można kupić znacznie taniej.

Okazje na Balladine.com

Black Week na Balladine.com trwa od 20 do 26.11 i zahacza o Cyber Monday 27.11. W ofercie jest aż pięć promocji:

  • 20.11-26.11 – Black Week – nowe kolekcje wybranych marek tańsze o 20%
  • 20.11-26.11 – Black Week z Metaforą – przecena o 20%
  • 22.11-27.11 – Black Week z Bialconem i Rabarbarem – cały asortyment objęty rabatem 20%
  • Od 20.11 – Black Sale – wyprzedaż kolekcji polskich marek – taniej do 70%
  • Od 20.11 – kolekcja jesień/zima 2017-18 marki Click taniej do 32%

Zwracamy uwagę zwłaszcza na ogólną promocję Black Week. Już teraz jest w niej ponad pół tysiąca produktów, a udział bierze w niej aż 20  renomowanych polskich marek: Aldona, Caha, Click, Como, De Facto, Ennywear, GaPa Fashion, Jelonek, Kumi, La Robe, Lara Fabio, Margo Collection, Muso, Patrizia Aryton, Poza, Semper, Sobora, Studio Mody PDB, Su oraz Vivitt. Uwaga! Katalog marek, które udzielają 20% rabatu na nowe kolekcje, na pewno jeszcze się powiększy w piątek 24 listopada. Warto śledzić stronę główną Balladine.com lub zapisać się na newsletter (zobacz << TUTAJ >>).

Jaką strategię zakupową wybrać?

Najlepiej obejrzeć wszystkie promocje jak najszybciej. Zainteresowanie jest duże i wraz z trwaniem akcji może zabraknąć najpopularniejszych rozmiarów. Ponieważ na Balladine.com dostawa, wymiana i zwrot są bezpłatne, nie ma sensu czekać do piątku, aż w ofercie będą wszystkie marki. Jeśli wpadnie Ci coś w oko, zamów od razu. W piątek przejrzyj promocję Black Week jeszcze raz, jeśli przypadanie Ci coś do gustu, znów możesz zamówić i skorzystać z darmowej wysyłki. Nie bez powodu Balladine.com to jeden z najlepszych sklepów online. O zdobytych przez Balladine nagrodach i uznaniu wśród Klientek na Opineo.pl, możesz przeczytać << TUTAJ >>.

Zostaw komentarz