Poznaj Balladine.com, najlepszy sklep online!

przez Balladine

Balladine jest multibrandową platformą dla kobiet z klasą. Oferuje odzież damską oraz dodatki wielu renomowanych polskich marek, a także utalentowanych polskich projektantów mody. W ofercie Balladine jest kilka tysięcy produktów – aktualny katalog można znaleźć w zakładce nowości, pod adresem: www.balladine.com/nowosci. Z oferty Balladine można skorzystać zarówno online na stronie Balladine.com, jak i offline – w salonach firmowych w Warszawie (ul. Świętokrzyska 32, Galeria Ursynów, stacja metra Kabaty).

Nagrody dla Balladine.com

Balladine rok rocznie, począwszy od roku 2013, zdobywa nagrody, które potwierdzają, że to jeden z najlepszych sklepów online na polskim rynku. Zdobyte laury zostały przyznane głosami Klientek oraz Klientów, a  także eksperckiego jury, w którym zasiadają profesjonaliści praktycy z branży gospodarki cyfrowej. Poniżej przedstawiamy listę głównych nagród, które Balladine zdobyło na przestrzeni ostatnich lat. Oprócz nich Balladine wywalczyło też wiele wyróżnień, zarówno za aspekty techniczne strony, jak i ludzkie podejście do biznesu.

Lista nagród dla najlepszego sklepu online

2017_11_20_poznaj_balladine_najlepszy_sklep_online_01

 • e-Commerce Polska awards 2017
  Nagroda główna dla Balladine w kategorii
  SPÓJNOŚĆ MARKI WE WSZYSTKICH KANAŁACH SPRZEDAŻY
  Nagrodę przyznano za spójną ofertę produktową i promocyjną oraz harmonijną szatę graficzną, dzięki którym Balladine, zarówno online jak i offline, prezentuje najwyższy poziom.
 • e-Commerce Polska awards 2016
  Nagroda główna dla Balladine w kategorii
  NAJLEPSZA OBSŁUGA KLIENTA
  Nagrodę przyznano za połączenie aspektów jakościowych i ilościowych w obsłudze klienta, która jest nie tylko sprawna i bardzo pomocna, ale też umożliwia konsultacje ze stylistami.
 • e-Commerce Polska awards 2015
  Nagroda główna dla Balladine w kategorii
  NAJLEPSZA OBSŁUGA KLIENTA
  Nagrodę przyznano za najlepszą obsługę klienta na polskim rynku e-Commerce. Obsługa klienta Balladine wyróżniła się szybkością, sprawnością oraz elastycznością działania
 • e-Commerce Polska awards 2014
  Nagroda główna dla Balladine w kategorii
  DESIGN ROKU
  Nagrodę przyznano za piękną, przejrzystą i czytelną stronę www oraz dopasowaną do niej wersję RWD, która umożliwia klientom wygodne zakupy za pomocą urządzeń mobilnych.
 • Strona roku Webstar Festival 2013
  Nagroda główna dla Balladine w kategorii
  STRONA ROKU
  Nagrodę przyznano za estetyczny, przyjazny i intuicyjny design sklepu online Balladine.com, który doskonale współgra z grupą docelową.
 • e-Commerce Polska awards 2013
  Nagroda główna dla Balladine w kategorii
  PRZEŁAMANIE NIEUFNOŚCI
  Nagrodę przyznano za najlepsze rozwiązanie przełamujące nieufność klienta, który nie może osobiście obejrzeć produktu.

Pozytywna ocena Balladine na Opineo

2017_11_20_poznaj_balladine_najlepszy_sklep_online_02b

Niemal 100% opinii na temat sklepu Balladine na portalu Opineo.pl to opinie pozytywne. Dzięki temu sklep ma 5 gwiazdek na 5 możliwych. Klientki oraz Klienci doceniają Balladine.com za:

 • Bogatą ofertę, która przejawia się nie tylko w wielości kolekcji polskich marek, ale także w różnorodność fasonów oraz szerokiej rozmiarówce (od XS do 5XL).
 • Bezpłatną dostawę oraz błyskawiczne wysyłki kurierem.
 • Piękne zdjęcia, dzięki którym można dobrze poznać produkt przed decyzją zakupową.
 • Atrakcyjne promocje, dzięki którym markowa polska moda staje się przystępna dla każdego.
 • Wysoką jakość i estetykę oferowanych przez nas produktów.
 • Szybką obsługę zamówienia oraz gwarancje dostaw przed świętami.
 • Pakowanie produktów, które jest nie tylko solidne, ale też estetyczne.
 • Bezpieczne transakcje oraz możliwość opłaty zamówienia przelewem tradycyjnym.
 • Bezproblemowe zwroty i wymiany produktów.
 • Newslettery, które na bieżąco informują o nowościach i promocjach, ale nie są przy tym uciążliwe – Balladine wysyła je tylko kilka razu w tygodniu.

Zachęcamy do odwiedzenia strony Balladine.com oraz salonów stacjonarnych. By być na bieżąco z ofertą oraz promocjami, warto zapisać się do newslettera Balladine (kliknij << TUTAJ >>) lub do programu lojalnościowego – Klub Balladine (kliknij << TUTAJ >>). Za zapis do newslettera można otrzymać 50 zł rabatu na pierwsze zakupy za min. 250 zł, a przynależność do Klubu Balladine łączy się z przywilejem stałej zniżki o wysokości do 15%.

Zostaw komentarz