Bluzki damskie duże rozmiary – jak je nosić?

przez Balladine

Znajdź właściwy krój

Bądź dumna ze swojej kobiecej figury i nie chowaj jej pod bezkształtnymi ubraniami. Wybieraj dopasowane, ale nieopinające sylwetki bluzki damskie. Duże rozmiary nie będą wyglądały dobrze z cienkimi ramiączkami. Świetnie natomiast sprawdzą się kroje podkreślające biust. Jeśli uważasz, że masz zbyt masywne ramiona, możesz zrównoważyć je, wybierając rękaw ¾. Dobrym sposobem na zakamuflowanie zbyt pełnych bioder i brzucha będzie baskinka.

Dekolt ma znaczenie

Bluzki damskie (duże rozmiary) dobrze wyglądają w wersji z dekoltem w kształcie litery V, kopertowym lub amerykańskim. Takie wykończenie eksponuje biust i szyję, równocześnie odwracając uwagę od zbyt pełnych kształtów i optycznie wyszczuplając ramiona. Czego powinnaś unikać, kupując bluzki damskie? Duże rozmiary źle prezentują się z dekoltem o kroju kwadratu lub łódki, ponieważ są to kształty, które poszerzają ramiona.

Bluzki_00101. Bluzka Bialcon >> 02. Bluzka Aldona >> 04. Bluzka Click >> 04. Bluzka Tova >>

Nie rezygnuj z ulubionych wzorów

Bardzo trudno jest dobrać wzór, w którym dobrze wyglądają panie puszyste. Zbyt mały print optycznie poszerza bluzki damskie, a duże rozmiary motywów mogą eksponować niedoskonałości figury. Dlatego najważniejszy jest umiar i zdrowy rozsądek. Kupując bluzkę damską w dużym rozmiarze, wybierz deseń, w którym będziesz czuła się komfortowo. Najlepiej, aby był on lekko rozmyty i utrzymany w średnim rozmiarze.

Zostaw komentarz