Sukienki asymetryczne – czy powinnaś je nosić?

przez Balladine

Sukienki o asymetrycznym dekolcie

To bardzo seksowne kreacje, które z pewnością zostaną zauważone, bez względu na to, na jakie okazje je wybierzecie. Dla pań, które nie chcą eksponować ramion, natomiast pragną uwydatnić biust, dobrym wyborem będą sukienki o asymetrycznym dekolcie w kształcie litery „V”. Alternatywą dla nich są kreacje na jednym ramiączku, odpowiednie dla kobiet, które chcą wyeksponować drobne ramiona i plecy. Sukienki asymetryczne tego typu znajdziecie w najnowszych kolekcjach De Facto i GaPa Fashion.

Sukienki_00101. Sukienka Rabarbar >> 02. Sukienka GaPa Fashion >> 03. Sukienka De Facto >> 04. Sukienka Far Far Fashion 05. Sukienka Metafora >>

Kreacje nierównej długości

Sukienki asymetryczne o nierównej długości to dokonały pomysł dla wszystkich pań, które mogą pochwalić się zgrabnymi nogami. Krój ten może występować w dwóch wariantach – w pierwszym kreacja ma nierównej długości boki, w drugim zaś tył sukienki jest dłuższy od przodu.
Sukienki o nierównym dole zazwyczaj występują w fasonach, które mocno podkreślają talię, odpowiednich dla pań klepsydr, o proporcjonalnych biodrach i piersiach. W sklepach znajdziecie także asymetryczne kreacje odcięte pod biustem, dedykowane dla kobiet o figurze w kształcie litery „I”. Szukając asymetrycznych sukienek, koniecznie sprawdźcie takie marki jak Depare i Metafora.

Zostaw komentarz