Bluzki damskie na lato

przez Balladine

W stylu retro

Latem trendy wracają do lat 50. i 70. Nosimy bluzki damskie na lato w groszki, paski i kratę w stylu Marylin Monroe i Audrey Hepburn. W modzie są także kwieciste florystyczne motywy i szalone printy w klimacie hippie. Komponując stylizację, warto pamiętać o tym, że w tym sezonie moda zaleca łączenie wzorów. Dlatego nie musicie obawiać się zestawiania ze sobą nawet najbardziej szalonych deseni.
Bluzki damskie na lato w stylu retro znajdziesz w kolekcjach: Bialcon, Rabarbar i Emoi.

Bluzki_damskie_na_lato_201. Bluzka Emoi >> 02. Bluzka Click >> 03. Bluzka Bialcon >> 04. Bluzka Bialcon >>

Bądź drapieżna

Lata 70. to także zwierzęce motywy. Dlatego swoje stylizacje możesz wzbogacić o bluzki damskie na lato w panterkę, zebrę lub lamparcie cętki. Tworząc drapieżny outfit, pamiętaj jednak o tym, aby nie przesadzić z jednym motywem – zbyt dużo zwierzęcego deseniu może wyglądać nieelegancko.

Bluzki_damskie_na_lato01. Bluzka Tova >> 02. Bluzka Tova >> 03. Bluzka Aryton >> 04. Bluzka Tova >>

Coś dla prawdziwych romantyczek

Bluzki na lato z kolekcji 2015 to także te wykonane ze zwiewnych, prześwitujących materiałów – między innymi szyfonu i jedwabiu. Dzięki swojej delikatnej strukturze prezentują się pięknie, dziewczęco i stylowo. W sklepach znajdziesz także bluzki o romantycznym kroju – w tym sezonie nosimy te z baskinką oraz asymetryczne fasony z przedłużonym tyłem lub jedną ze stron.

Bluzki_damskie_na_lato_301. Bluzka Tova >> 02. Bluzka Aryton >> 03. Bluzka Rabarbar >> 03. Bluzka Bialcon >>

Zostaw komentarz