Spódnice plisowane

przez Balladine

Moda na plisy

Galowe spódnice plisowane w czerni lub granacie? Zapewne wiele z Was pamięta ten strój ze szkolnych uroczystości. Ich największą zaletą jest krój – plisy kryją niedoskonałości, prezentują się efektowne i ładnie układają się podczas ruchu.
Potencjał spódnicy plisowanej w tym sezonie postanowili wykorzystać projektanci. Jednak nie musisz obawiać się, że będzie nudno. Propozycje z letnich kolekcji zachwycają pomysłowym krojem (spódnice wielowarstwowe) i ciekawymi wzorami. Na stronie internetowego sklepu Balladine możesz sprawdzić, jakie pomysły na tę część garderoby w stylu retro mieli projektanci marek Bialcon, Far Far Fashion oraz Potis & Verso.

Spodnice_plisowane01. Spódnica Bialcon >> 02. Spódnica Bialcon >> 03. Spódnica Bialcon >> 04. Spódnica Bialcon >> 05. Spódnica Potis & Verso >>

Piękna w każdej długości

Spódnice plisowane w tym sezonie nosimy głównie w modnej długości midi. Nie znaczy to jednak, że w sklepach nie znajdziesz jej w innych odsłonach. Na topie są także romantyczne spódnice plisowane do kostek oraz te w wersji mini.

Z czym skomponować plisowaną spódnicę

Spódnica plisowana to część garderoby, którą z pewnością wykorzystasz na wiele okazji. W tym sezonie występuje głównie w wersji z podniesionym stanem, który w eleganckiej odsłonie doskonale komponuje się z bluzkami koszulowymi lub topami noszonymi pod spód. Spódnica z plisami to także dobry pomysł na biznesowy look. Ciekawą stylizację do pracy uzyskasz, komponując ją z asymetryczną bluzeczką, bluzką z baskinką lub luźnym, wzorzystym topem.

Zostaw komentarz