Bluzki z żabotem

przez Balladine

Na salony powraca żabot! Przygotujcie dla niego miejsce w swoich szafach!

Najnowsze trendy, które pojawiły się na światowych wybiegach pokazują, że na piedestał wychodzi minimalizm, ale w opozycji do niego pojawiła się moda na bogato. Znalazła ona swoich zwolenników wśród największych światowych marek.

Wielki powrót!

Bluzki z żabotem lata swojej świetności przeżywały w XVII wieku, a dziś powracają w wielkim stylu i znowu mają okazję zawładnąć sercami kobiet. Mogłoby się wydawać, że bluzki te są takim elementem garderoby, który zarezerwowany jest tylko dla pań po pięćdziesiątce. Nic bardziej mylnego. Młode i odważne panie, które chętnie podążają za nowymi modowymi trendami i są otwarte na nowe, ciekawe rozwiązania, naBluzki_001 pewno chętnie sięgną po bluzki z żabotem. Za ich pomocą uda im się stworzyć luksusowy, nowoczesny i wyrafinowany look.

Co do tego…

Wybór bluzki z żabotem na górną część garderoby wcale nie musi oznaczać, że nasz dół powinny tworzyć klasyczne spodnie. Można zaszaleć i zestawić je nawet z dresami, otrzymamy wtedy stylizację ekstrawagancką i totalnie unikatową, która odzwierciedli szaleństwo i odwagę, którą mamy w sobie. Ponadto bluzki z żabotem są dobrym rozwiązaniem dla kobiet, które mają niewielki biust – optycznie powiększą tę właśnie część naszego ciała. Czy to jednocześnie oznacza, że bluzki z żabotem nie będą odpowiednie dla kobiet hojnie obdarzonych przez naturę? Niekoniecznie. Na modowym rynku dostępnych jest wiele rozwiązań, każda z nas znajdzie coś dla siebie. Bluzki z żabotem można bowiem zamienić na koszulę z żabotem, a takie rozwiązanie z pewnością będzie odpowiednie dla pań z dużym biustem.
Koszula Duet Woman >>

Zostaw komentarz