Modna pięćdziesiątka – to Ty!

przez Balladine

Gdy nieubłaganie zbliżamy się do osiągnięcia pięćdziesięciu lat, w naszym życiu sporo się zmienia. Aby nadążyć za upływającym czasem musimy zmodyfikować swoją garderobę. Zanim jednak przystąpimy do radykalnych posunięć w zmianie zawartości swojej szafy, musimy wybrać odpowiedni dla siebie styl. Inaczej będą się ubierać panie, które mają więcej czasu dla siebie, a inny kierunek obiorą te, które są wciąż aktywne zawodowo. Nawet jeżeli jesteś już babcią, nie znaczy, że musisz wyglądać staro. Odpowiednio dobrane stroje mogą nie tylko odmłodzić, ale też dodać uroku, świeżości i pewności siebie. Nieodpowiednia kreacja nie tylko doda lat, ale także wyeksponuje wszystkie nasze niedoskonałości.
Moda 50+ wbrew pozorom otwiera przed nami wiele możliwości. Nie musisz ograniczać się do wyboru nudnych, stonowanych barw. Nieodpowiednie będą jednak pastelowe kolory, które postarzają. Staraj się wybierać takie kreacje, których odcień będzie współgrał z Twoją karnacją i kolorem oczu. Wystrzegaj się kupna wymyślnych strojów, luźnych fasonów i drobnych wzorów.

Inne_00101. Spódnica Ankar >> 02. Sukienka Darksus >> 03. Żakiet Metafora >> 04. Sukienka Topsi >> 05.  Marynarka Metafora >>

Korzystnie będziesz wyglądać w modnych w tym sezonie dużych, kwiecistych deseniach. Panterkowy wzór skutecznie odwróci uwagę od ewentualnych niedoskonałości. Ważna jest równowaga. Kiedy zdecydujesz się na wyeksponowanie biustu, załóż dłuższą spódnicę. Dobrze skrojone spodnie będą idealnie współgrać z prawie każdą górą.
Warto zaopatrzyć się w dodatki, które nadadzą charakteru Twojemu wyglądowi. We wszystkim jednak trzeba zachować umiar. Mówi się, że buty i torebka to wizytówka kobiety. Warto więc zainwestować w dobre marki.

Zostaw komentarz