Zakupy na wyprzedażach

przez Balladine

Jak wiadomo wyprzedaże co sezon kuszą nas swoimi atrakcyjnymi ofertami. Kolorowe witryny sklepowe albo strony online atakują nas z wszystkich stron wielkimi banerami z hasłami “wyprzedaże”, “sale 50%” itd. Czy zdarzyło Wam się kupić ubrania na wyprzedażach, które później założyłyście raz? Albo jeszcze gorzej – znajdowałyście je w następnym sezonie nietknięte z metką?

Poniżej wyselekcjonowaliśmy kilka ubrań, na które warto zwrócić uwagę podczas modowych łupów na wyprzedażach. Jeśli trochę Wam się poszczęści możecie stać się posiadaczkami rzeczy, które posłużą Wam przez kilka sezonów albo nawet lat.

Koszula Duet WomnaŻakiet granatowy Modu Su

Koszula Duet Woman>> Żakiet Moda Su >>

 

Czym się kierować na wyprzedażach?

Przede wszystkim przed przystąpienia do wyprzedażowych zakupów przejrzyjcie swoją szafę i zastanówcie się czego w niej brakuje. Mówiąc o brakujących rzeczach mamy na myśli tzw. bazy, czyli ubrania o klasycznych fasonach, które zawsze będą modne. To właśnie takich rzeczy warto szukać na wyprzedażach. Okres przecen to bardzo dobry moment, aby postawić na jakość kupowanych ubrań. To właśnie  w tym okresie można kupić za bardzo dobrą cenę eleganckie spodnie o klasycznym kroju, skórzaną ramoneskę lub dużą, porządną torbę, którą będziecie mogły nosić na codzień.

Co kupować na wyprzedażach?

Biała koszula, dobrze wytaliowana marynarka, żakiet, mała czarna lub basicowe bluzki. Szukajcie wszystkiego co się Wam przyda  i wiecie, że są to klasyczne ubrania, które można zestawić z wieloma innymi elementami Waszej garderoby.

1. Koszula – Podczas wyprzedaży szukajcie koszul, które można założyć do pracy lub na codzień i wiecie, że Wam się przydadzą. Może być tradycyjna, w kolorze bieli, albo bardziej  fantazyjna we wzorki w mocnym odcieniu. Zimą będzie Wam służyć jako dodatek do swetrów, a latem możecie je nosić bezpośrednio na gołe ciało.

2. Marynarka – Dobrze skrojona marynarka powinna znaleźć się w szafie każdej kobiety. Jeśli jeszcze takiej nie macie, koniecznie powinnyście poszukać na wyprzedażach. Marynarka dobrze komponuje się ze spódnicą, eleganckimi spodniami, jeansami, a nawet krótkimi spodenkami

Bluzka Bialcon3. Bluzki, tuniki – To elementy naszej garderoby, które zawsze się przydadzą. Można je założyć pod żakiet, marynarkę lub skórzaną kurkę. Natomiast dłuższa tunika może nam posłużyć do spodni lub legginsów jako ubranie w letni słoneczny dzień na niezobowiązujące spotkanie lub spacer.

Pamiętajcie również o takich rzeczach jak dobrze dopasowane jeansy i mała czarna.

A Wy co upolowałyście lub macie zamiar szukać na wyprzedażach?

 

 

 

 

                                            Bluzka >>

Zostaw komentarz